Skocz do zawartości
VisTeR.'

[ZAMKNIĘTY]Serwer po reinstalacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Nastąpiła reinstalacja serwera. Część rzeczy została usunięta a część zmieniona. Dodano kilka nowości. 

Jednak nie wszystko każdemu pasuję. W tym temacie  piszcie co wam nie pasuje na serwerze, co byście dodali a co usunęli.

Wszystkie propozycje zostaną rozpatrzone. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mogę znaleźć tematu do wszystkich Go Mod'ów, to napisze tutaj propozycje do wszystkich.

Można by na małych mapach typu css_india usunąć sklep VIP, aby osoby nie latały z AK czy M4. 

@VisTeR.' masz oznaczę ciebie żebyś szybciej zobaczył :D <----- Zostałeś wybrany

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Idealna Bania napisał:

Nie mogę znaleźć tematu do wszystkich Go Mod'ów, to napisze tutaj propozycje do wszystkich.

Można by na małych mapach typu css_india usunąć sklep VIP, aby osoby nie latały z AK czy M4. 

@VisTeR.' masz oznaczę ciebie żebyś szybciej zobaczył :D <----- Zostałeś wybrany

Poruszałem już ten temat. Będzie ograniczenie broni na tych mapach. Jednak jeżeli teraz wam to nie pasuje to mogę je wyłączyć na ten czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...