Skocz do zawartości
granul0ff

[ZAMKNIĘTY]TOP15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przed aktualizacja top dzialal jak powinien ale dzisiaj wchodze patrze a topke liczy mi drugi raz?? Moglby ktos pomoc?

edit. zauwazylem ze misje ktora mam aktualnie rozbrajanie bomby mialem 1rozbrojenie do konca nagle mam -4.

Edytowane przez granul0ff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co to topki to już długo to występuje ja wcześniej jak grałem to potrafiłem być 3 razy w topce. Co do misji mam to samo tylko mi pokazuje że do rozbrojenia zostało mi 0 a może raz rozbroiłem pakę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie nicki sa te same, ale jak wczoraj wbilem na serwer to kilka osob powiedzialo mi ze dwoch graczy byli na moim koncie "ZTROLOWANY" i "Ytrox" wiec moze to byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do topki to pewnie liczona jest na IP. Trzeba zmienic z powrotem na nick i wszystko będzie banglać ;)

 

@SUNN.

Hmm, to to jest ciekawe. A naliczanie było zmienianie z IP na nick? Był reset ranku po zmianie? Może to są jakieś pozostałości po tym, jak było źle liczone? Albo nie dubluje się jakiś plik bądź któraś linijka?

Edytowane przez Aragorn2931
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Aragorn2931 napisał:

A naliczanie było zmienianie z IP na nick? Był reset ranku po zmianie?

Co do resetu - nie wiem, ale raczej na pewno nic nie było z IP -> nick, bo zawsze korzystaliśmy z zapisu na nick. Dlatego właśnie to jest dziwne. Na innych go modach nie ma tego problemu, zresztą nawet na tym są to chyba tylko pojedyncze przypadki.

Amba fatima, zepsuło się i nima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 26.02.2018 o 16:12, Bezzi napisał:

@SUNN. Gracze sie skarżą, że jakaś osoba wchodzi im na nicki (podobno też na ip/sid) Gracz o nazwie Ytrox http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=10848 stąd zapewne problem z topką i misjami. 

@Bezzi, Ja sam chciałem go zglosic tylko nie mialem czasu zeby IP jego wam podac, wlasnie od tamtej pory gdy wbil na moje konto jest ten problem..
Aktualne IP " Ytrox'a"   2  "Ytrox" 6282 STEAM_2:0:1994067571   4 20:59   37    0

P.S napisal ze zniszczy serwer ^^

Edytowane przez granul0ff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostaje tak jak jest. Musicie poczekać z topką do następnego resetu. Nie opłaca się przerabiać topki dla takiego małego błędu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...