Skocz do zawartości
Mów mi Więcej

[ZAMKNIĘTY]Nowe Roundsoundy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Jeśli istnieje zapotrzebowanie mogę wyrzeźbić roundsoundy. Kiedyś bawiłem się na Fruity Loops'ie i nie byłoby problemu.

Propozycję wysuwam, bo być może ta techniaweczka nie wszystkim pasuje. Ja lubię czarne brzmienia - rap, rnb, funk itd. i mogę zrobić próbki w takim klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za, takie rytmy są ciepłe, powszechnie lubiane i na pewno przyjemne dla ucha, po mimo tego, że jestem z Katowic to słuchanie po 30 razy dziennie "Katowice nocą" trochę mi obrzydło :P

Zrób próbki, wstaw na forum, sunn na pewno spojrzy na to przychylnym okiem. Myślę, że jakakolwiek inicjatywa w celu umilenia i poprawy rozgrywki nie powinna być negowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://www.sendspace.com/file/senlkw

Proszę bardzo: oto paczka nowych roundsoundów.

W folderze terro są mniej wybredne kawałki w stylu firma - je*ać policję (myślę że to śmieszne usłyszeć ten kawałeczek po przegranej policji z terrorystami). Oczywiście jestem świadomy że może to być zbyt wulgarne, także dorzuciłem garstkę innych. Proszę się częstować i napisać co uważacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@RWA KULSZOWA Tak, zapomniałem wkleić xd

1. Gromee - Runaway ft. Mahan Moin [VEVO] 
2. Linkin Park - Castle of Glass [Warner Music]
3. Miracle Of Sound - Hell to Pay
4. Beteo - Czego?! 
5. Mauro Picotto - Komodo 2016 
6. Jordan & Baker - Explode 
7. Bayera - Jesteś Najpiękniejsza  
8. Gesek - Daj mi swoje usta
9. Vicetone & Tony Igy - Astronomia 
10. Disciples - On My Mind 
11. Rise Against - Satellite [VEVO]
12. Tede - Ostatnia Noc
13. Hazel & Bueno Clinic - The Way You Glow ft. DiMi Marc
14. Eratox - Zakochaj się
15. Tritonal - Anchor [Enhanced Music]
16. Stonebank - All Night [Monstercat Release]
17. Fall Out Boy - Alone Together [VEVO] 
18. Jumper - Capsule
19. Alan Walker & Alex Skrindo - Sky [Syrex] 
20. BRKLYN X Mariah McManus - Heart Of The City [NXS]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 27.02.2018 o 17:57, Mów mi Więcej napisał:

https://www.sendspace.com/file/senlkw

Proszę bardzo: oto paczka nowych roundsoundów.

W folderze terro są mniej wybredne kawałki w stylu firma - je*ać policję (myślę że to śmieszne usłyszeć ten kawałeczek po przegranej policji z terrorystami). Oczywiście jestem świadomy że może to być zbyt wulgarne, także dorzuciłem garstkę innych. Proszę się częstować i napisać co uważacie.

Odsłuchałem wszystkie stworzone przez Ciebie roundsoundy.

Są bardzo fajne jednak mam jedno zastrzeżenie, trochę za dużo rapsów.

Myślę, że najprzyjemniej słucha się muzyki w stylu Empire Of The Sun - Walking On A Dream które tam wgrałeś.

Jak dla mnie na + ale to nie ja decyduje.

[edit] @SUNN. no to może warto zwrócić uwagę adminom żeby przeglądali wszystkie wątki na forum dd2#2 bo ziomek wykonał jakąś pracę, a brak odzewu jest równoznaczny z tym jakby wszyscy mieli to w du*** :P

Edytowane przez Aluzjonista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, Mów mi Więcej napisał:

To była tylko propozycja. Proszę zamknij temat, widzę że sprawi Ci to satysfakcję.

Ależ ja nie mam do Ciebie żadnych zarzutów, zresztą Twoje rsy wgram na serwer jak będę miał chwilę na zrobienie listy i konwersję bitrate. Piłem do nikłego zainteresowania tematem przez innych że skoro się nie wypowiadają to znaczy że nie mają nic przeciwko tym rsom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 godzin temu, SUNN. napisał:

Ależ ja nie mam do Ciebie żadnych zarzutów, zresztą Twoje rsy wgram na serwer jak będę miał chwilę na zrobienie listy i konwersję bitrate. Piłem do nikłego zainteresowania tematem przez innych że skoro się nie wypowiadają to znaczy że nie mają nic przeciwko tym rsom :P

To w porządku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam akceptuje każde rs'y ponieważ zawsze je można włączyć lub wyłączyć. Jeżeli rs'y są zmieszane gatunkowo to jestem na tak, każdy musi znaleźć coś dla siebie. Co do nikłego zainteresowania tematem to chciałbym zauważyć , że 25% graczy serwera korzysta z forum więc nie liczyłbym na moc wypowiedzi w tematach dotyczących naszego DD2. Pozdrawiam , szanuję za poświęcony czas aczkolwiek serwer boryka się teraz z mocniejszymi problemami ,a mianowicie nikłą frekwencją. Serwer w weekendy w godzinach południowych bywa pusty co bardzo źle rokuje na przyszłość lecz myślę , że od tego powinniśmy założyć osobny temat.

 

 

@Mów mi Więcej zaznajom się ze słowem aprobata :D

 

Edytowane przez RWA KULSZOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, RWA KULSZOWA napisał:

25% graczy serwera korzysta z forum więc nie liczyłbym na moc wypowiedzi w tematach dotyczących naszego DD2

25% to właśnie bardzo dużo więc tym bardziej w tematach powinni być widoczni ;)

Godzinę temu, RWA KULSZOWA napisał:

serwer boryka się teraz z mocniejszymi problemami ,a mianowicie nikłą frekwencją. Serwer w weekendy w godzinach południowych bywa pusty co bardzo źle rokuje na przyszłość lecz myślę , że od tego powinniśmy założyć osobny temat

Tak, na to powinien być osobny temat zwłaszcza że wczoraj na chwilę zajrzałem na #2 i...

 

 

dd2 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, RWA KULSZOWA napisał:

Ja tam akceptuje każde rs'y ponieważ zawsze je można włączyć lub wyłączyć. Jeżeli rs'y są zmieszane gatunkowo to jestem na tak, każdy musi znaleźć coś dla siebie. Co do nikłego zainteresowania tematem to chciałbym zauważyć , że 25% graczy serwera korzysta z forum więc nie liczyłbym na moc wypowiedzi w tematach dotyczących naszego DD2. Pozdrawiam , szanuję za poświęcony czas aczkolwiek serwer boryka się teraz z mocniejszymi problemami ,a mianowicie nikłą frekwencją. Serwer w weekendy w godzinach południowych bywa pusty co bardzo źle rokuje na przyszłość lecz myślę , że od tego powinniśmy założyć osobny temat.

 

 

@Mów mi Więcej zaznajom się ze słowem aprobata :D

 

Dla mnie zabrzmiało to jak sarkazm, dlatego tak to odebrałem. Co do bitrate wszedzie powinno byc takie same, bo rndsndy robilem na tych samych ustawieniach. Ewentualnie głośność może być różna - zależnie od źródła nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...