Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opis:

1. Do sprzedania posiadam paczke Cod Mod 401 Poziomów z mojego serwera (Wlasny system Klanow oraz Misji, Awanse w 3 stopniach, unikatowe perki oraz umiejetnosci klas), paczka zbalansowana oraz dochodowa (pod zysk) - dokladny opis - gg.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
2. Kilka drobniejszych paczek (rowniez cod 401 , paczka unikatowa - dokladny opis na gg (za duzo by wymieniac) oraz (cod 701, system nozy cs:go + umiejetnosc, misje , klany, euro - tutaj rowniez dokladny opis na gg.)
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
3. Paczka Battlefield 4 (BF4) - wszystkie pliki .sma , 100 odznak, osiagniecia, miny, misje.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Cena: Do ustalenia po kontakcie (Nie ządam wiele, groszowe sprawy ;) )
Płatność: Do ustalenia (dostępne: Przelew / PayPal / Paysafecard / SMS premium)
Kontakt: GG: 64484657

Do każdej paczki posiadam wszystkie .sma !


Zapraszam do kupna, opinie posiadam jeżeli ktoś by pytał. Za drobną dopłatą mogę Wgrac + zmodyfikowac pod 'widzi mi się' klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...