Skocz do zawartości
Th3End

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Th3End [DD2#2]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Th3End

Wiek: 15

Doświadczenie (w byciu adminem): Dość duże, niejednokrotnie posiadałem admina, czy to na tej sieci, czy innej, dodatkowo kilkumiesięczny staż jako opiekun serwera #9.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Solidne 7-8

Staż w CS-sie: Około 6 lat będzie, lecz nie liczę co do dnia.

Steam / NonSteam: Oczywiście steam.

Dlaczego Ty: Mimo, iż admini dają radę, to chciałbym spróbować sił na dd2, gdyż do tej pory miałem styczność tylko z codami, oraz csgo modami, a one się drastycznie różnią, graczami, ich zachowaniem itp. Admini pełnią dobrze swoje funkcje, lecz chciałbym zaoferować swoją pomoc, gdyż posiadam duże doświadczenie, które może pomóc w wielu niejasnych sytuacjach na serwerze. :) Czasami gram sobie wieczorami, wraz ze stałymi bywalcami serwera, lecz niestety kilka razy zdarzyło nam się grać z cheaterem, co bardzo utrudnia grę, (oczywiście demka nagrywam i podsyłam adminom, w razie odwołania) admin też człowiek, ma swój czas, swoje zajęcia poza pilnowaniem serwera, więc postanowiłem złożyć podanie, aby pozbyć się cheaterów z serwera, przynajmniej się postaram. :D
Mam nadzieje, że nikt nie będzie patrzył na moją kandydaturę przez pryzmat wieku, lecz będzie to obiektywna ocena. :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 45 minut, do dwóch godzinek. Grałem więcej za kadencji Danki, lecz miałem małą przerwę od gry, ale oczywiście aktywność jest na bieżąco poprawiana. :)

Kontakt: Steam, forum, ewentualnie fb.

GameTracker: https://cache.gametracker.com/player/Th3End/80.72.43.106:27032/

Pozdrawiam. ¬¬

 

@guwno123456 Albo jestem głuchy, albo nic nie mówiłeś, żebym się odezwał. :D Bez obaw, mutację przeszedłem już dawno temu, ale nie jest problemem dla mnie to udowodnić. :D Dziś na pewno się spotkamy na serwerze, a jeżeli nie to wieczorkiem będę czekał na tsie, jeśli chcesz usłyszeć, to zapraszam. :D

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po mimo tego, że jesteś dość elokwentny to nie chciałbym aby 15latek był adminem na serwerze, minimalny wiek to 16 lat i tego kryterium nie spełniasz, na serwerze Cie widzę ale to trochę za mało. Trochę hipokryzja z tym podaniem w ogóle bo w moim czepiasz się, że miałem parę dni przerwy (bo wymieniłem kompa) etc że admini nie są potrzebni(bo jest ich 7 I sobie świetnie dają radę)  po czym dzień później sam składasz podanie!?  Właśnie dlatego mam wątpliwości bo co chwilę zmieniasz zdanie. Wydaje mi się, że Twoje słowa były nieszczere  bo sam chciałeś kandydować i pozbawić się konkurencji. Nie wnikam. Ja Ciebie jak konkurenta nie potraktuje bo  chyba jestem już na to za stary.   Obiektywnie rzecz biorąc: godziny są i mimo wszystko dałbym Ci szansę na okresie próbnym bo uważam, że adminów brakuje biorąc przez pryzmat ok 4000 ludzi którzy grali u nas od resetuj 7 adminów to wciąż za mało. 

Edit. w temacie mutacji głosu, prosiłem dzisiaj theenda na serwerze ok. 10 razy aby powiedział coś przez mikrofon i nie odpowiedział mi ani razu :D

Edytowane przez guwno123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Póki co neutralnie, bo nie widziałem Cię chwilę na serwerze. Grasz od pewnego czasu w miarę regularnie. Żadnych problemów z Tobą nie miałem. Także edytuję swoją wypowiedź za kilka dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mimo wieku jestem na tak a dlaczego

+ Był opiekunem UBT i serwera bodajże

+ Ogarnięty

+ Kulturalny

+ Zawsze zgłasza i sam nagrywa demka abym ja tylko wbiła i dała bana

Ja bym dała szanse

@SUNN. jak ja go słyszałam to miał normalny głos nie piszczący.

Edytowane przez Sylwia^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK   dla mnie w porządku gracz :)

+ kultura 

+Steam

+ Zgłoszenia

+ Doświadczenie  

Edytowane przez Ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat stosunkowo długo otwarty, więc się załapałem.

Myślę, że w tym przypadku wiek nie będzie grał dużego znaczenia, gdyż użytkownik powszechnie znamy na forum i na serwerze.

Co do moich obserwacji:

+ kulturka

+ potrafi wychwycić "zło"

+ stały bywalec serwera

Z uwagi na wysyp "grzybów " na serwerze, myślę że każda para rąk się przyda, w tym przypadku ta para rąk może okazać się pomocna xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...