Skocz do zawartości
relax

skarga [POZYTYWNE]Odwołanie/ Skarga part.2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Relax_cs
Godzina, data zdarzenia: AMXBans
STEAM_ID / IP: AMXBans
Mapa: fy_snow

Uzasadnienie:

Mapa fy_snow miny podlozone gdzie można, przyznaje na respie również ale u siebie jak inni a tu banik za "miny na respie" . Zauważyłem wniosek z tego że są "równi i równiejsi"  :)

Admin Aloria moim zdaniem wogóle nie ogarnia, pisze na say@@ Cele a sam się do nich nie stosuje, kampi z paka na respie lub biega po mapie za fragami, nie reaguje na informacje say_u@ o wspomagaczach/ haxach lub o zwykłej reklamie, gra dalej w najlepsze.

Co do min nie wydaje mi się żeby były jakieś zastrzeżenia na tej mapie... duże przejścia, brak bs/ hostów, bardzo duża możliwość ominięcia( widać cień miny). Właśnie dla tego nie zgadzam się z decyzją Aloria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ss nie robilem ani demka animalmord swiadkiem sam zreszta do mnie pisal wiecej nie bede sie wypowiadal na temat min bo to zbędne , a co do celi mapy relax sie myli logiczne ze nikt nie bedzie biegl odrazu cele robic chlopie ciagle probujesz mnie pouczac a jak wchodzi np. hastu odrazu cisza a ludzie graja tak samo jak wczesniej, jakos nikt inny nie placze tylko ty troche to denerwujace ale co zrobic widac chcesz byc kims piszac temat tak na prawde nie potrafiac przyznac sie do winy . z mojej strony to tyle a dodatkowo chcialbym dodac ze wszystkiego nie widze jestem czlowiekiem, wczesniej bylem adminem nikt problemow nie robil nagle teraz kazdy chce cos zrobic piszac tylko i wylacznie skargi droga wolna adminow potrzeba , a co do kampienia to wypowiedzialem sie troche wczesniej nikt celi nie bd robil odrazu bo dla kogos sie tak podoba , owszem napisze Cele mapy tylko po to zeby przypomniec , a jezeli widze  kogos to mam po prostu klasc pake? troche to smieszne ale jezeli ktos sie zmowil co do mnie no to trudno niech probuja dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, relax napisał:

Mapa: fy_snow.

 

17 minut temu, relax napisał:

Admin Aloria moim zdaniem wogóle nie ogarnia, pisze na say@@ Cele a sam się do nich nie stosuje, kampi z paka na respie lub biega po mapie za fragami

Mówisz o dwóch innych sytuacjach, a do min sam sie przyznałeś. Chyba, że latacie z paką na fy_snow to fajnie nie powiem. Jeśli kierujesz temat w drugą stronę może jakieś dowody na wine admina?

3 minuty temu, Alora napisał:

ss nie robilem ani demka animalmord swiadkiem

Kolejny raz nie masz dowodów, dlaczego? Kolejne odwołanie gdzie jesteś łysy i goły. Wytłumacz mi dlaczego rozdajesz bany, a nie masz dowodów? Chyba nie muszę tłumaczyć jak zakończyć się 3 raz bez dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
13 minut temu, Alora napisał:

ss nie robilem ani demka animalmord swiadkiem sam zreszta do mnie pisal wiecej nie bede sie wypowiadal na temat min bo to zbędne , a co do celi mapy relax sie myli logiczne ze nikt nie bedzie biegl odrazu cele robic chlopie ciagle probujesz mnie pouczac a jak wchodzi np. hastu odrazu cisza a ludzie graja tak samo jak wczesniej, jakos nikt inny nie placze tylko ty troche to denerwujace ale co zrobic widac chcesz byc kims piszac temat tak na prawde nie potrafiac przyznac sie do winy . z mojej strony to tyle a dodatkowo chcialbym dodac ze wszystkiego nie widze jestem czlowiekiem, wczesniej bylem adminem nikt problemow nie robil nagle teraz kazdy chce cos zrobic piszac tylko i wylacznie skargi droga wolna adminow potrzeba , a co do kampienia to wypowiedzialem sie troche wczesniej nikt celi nie bd robil odrazu bo dla kogos sie tak podoba , owszem napisze Cele mapy tylko po to zeby przypomniec , a jezeli widze  kogos to mam po prostu klasc pake? troche to smieszne ale jezeli ktos sie zmowil co do mnie no to trudno niech probuja dalej ;)

Bardzo ale to bardzo chaotyczna wypowiedź...

Ale przejdźmy do konkretów, fajnie jeżeli przypominasz ale nie spamując "Cele" a sam będąc w tt kampisz na respie bądź biegasz chaotycznie po mapie i to nie na samym początku a bardziej po połowie rundy. @Hastu nie ma tu nic do rzeczy bo gość nawet jak nie gra, poproszony na steam o wejście na serwer i sprawdzenie bądź zbanowanie oszusta robi to bez wymówek i zawahania, dla tego go lubię i szanuje.

Będąc adminem musisz dokumentować za co ban, ponieważ musisz to jakoś udowodnić, admin to nie dodatek do gry taki jak klasa czy vip, to przywilej :) a stwierdzenie "Chcesz być kimś" obraża mnie ze względu na to iż widzę jak postępujesz i sądzę że nie nadajesz się na admina.

Tyle mam do powiedzenia, myślę że temat można zarchiwizować :D

@Edit

Następnym razem wrzucę dowody albo nawet urywek z hltv.

Edytowane przez relax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ehh powiedz mi ile razy piszesz mi w rundzie na u@ cele mapy , cele itd .... tez mysle zeby zakonczyc ten temat bo nie widze potrzeby ciagniecai go dalej

;) powodzenia w grze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Alora napisał:

tez nie mial dowodow no ale rozumiem moj blad, poprawie sie ;)

To TY masz mieć dowody nie on. Owszem poprawisz sie, bo kolejna taka sytuacja o ile jestem dobry z matmy 1+1+1=3 wiesz o czym mówię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...