Skocz do zawartości
FrighT

[ZAMKNIĘTY]Na jakiej podstawie są tu przyjmowani admini ?

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 17;20
Nick gracza:  call_me_Lukas
Dowody: 
Świadkowie: 
Uzasadnienie: Ten admin to jakaś kompletna ameba społeczna. Dostaje bodajże 3 bana od niego, pisze kolejne odwołanie a mimo to dostaje i tak kolejnego bana...

Błagam o zdegradowanie go bo to jest jakaś żenada, że admin nie ma zielonego pojęcia jak ma wykonywać swoją rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ależ oczywiście,że się odniosę nie pozwolę by ktoś mnie obrażał sprawuje funkcje admina przeszedłem rekrutację. Gracz gra podejrzanie ja mam prawo go sprawdzić choćby kilka razy pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, call_me_Lukas napisał:

Gracz gra podejrzanie ja mam prawo go sprawdzić choćby kilka razy pozdrawiam :) 

Ssy jednemu graczowi można robić tylko 4 razy. Przeszedłeś rekrutacje więc powinieneś wiedzieć, że jeśli gracz nadal wydaje się podejrzany to robimy mu demko.

 

15 minut temu, sebo#c'est la vie napisał:

nie wyzywaj go bo ma prawo robić ss'y tobie jeśli jesteś podejrzany a po twojej grze widać jakbyś miał wh gracze również tak uważają więc  wstaw ss'y i po kłopocie 

To samo co wyżej robimy demka. A nie ssy 6 raz z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, FrighT napisał:

Tak faktycznie, 7 ban w ciągu 5 dni to norma na tym serwerze ? Jak się nie zdenerwować gdy ledwo co wejdę na serwer to dostaje bana po 5 min...

Informacja o banach została już jakiś czas temu przekazana w odpowiedni dział i admina na pewno nie ominie kara. Jeśli będzie sie to kumulować to oczywiście konsekwencje będą o wiele surowsze. 

@call_me_Lukas @sebo#c'est la vie http://multi-head.pl/forum/437-admini-serwerów-globalne-sprawy/ znamy tematy? Raczej nie, bo w nie nawet nie zaglądacie. 

@VisTeR.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawiałem z adminem i zostały z tego wyciągnięte konsekwencje. Taka sytuacja nie powinna się już powtórzyć. 

Wyjaśnione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...