Skocz do zawartości
Gość

Komandos i BH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. :D 

Już coraz bliżej do resetu i dlatego też piszę tą propozycję.

Jak dobrze wiemy komandos nie wyróżnia się praktycznie niczym od większości klas..

Jego kondycja jest porównywalna do niektórych klas i tylko to jest jego plusem,bronie? raczej nikt ich nie używa,więc jest to zbędne..

A moja propozycja jest taka aby dodać do komandosa BH (bunnyhop).

Klasa jest widoczna całkowicie,nie ma innych broni niż te dwa zbędne pistolety,mocy aż takich nie ma,jedyne co można nazwać jego mocą to kosa 1/1.

Nie chodzi mi tu aby zrobić z komandosa assasina jak to jest na 400,ale dodać tylko tą jedną rzecz.

Robiąc bh używa się klawiszy "a" i "d",a komandos ma "szybszy" bieg właśnie pod tymi przyciskami,opanowanie perfekcyjne bh to nie jest prosta sprawa zwłaszcza na mapach które mają schody,pochylnie i przejścia.

Dlatego ja byłbym jak najbardziej za dodaniem BH do komandosa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Roundsound na serwerze jest z Lipca 2017 roku xDD bo sam go robilem, modele wgrywali od kwietnia 2017 nadal nie potrafia wgrac wszystkich xDD perki naprawiaja juz z 4miechy jak nie wiecej a ty myslisz że cos sie zmieni? XDD

Powodzenia życze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można było by mu dodać to BH, sama w sobie ta klasa jest słaba i garstka nim gra. Zanim by to dodali to wolał bym wcześniej  zobaczyć ogarniętego snajpera i Perk (Notatki Kapitana) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok klasa została zrobiona przez @S0B0T4 i jak Evo zmieni tamte klasy to sprawdzi tego komandosa czy wszystko działa jak powinno. Dziękuję Ci bardzo :x Jeżeli będzie ok to edytuję swój post i Was poinformuję.

Reset planuję zrobić dopiero weekend lub w przyszłym tyg, ale to poinformuję Was 1-2 dni wcześniej, aby można by było na spokojnie graczy poinformować.

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...