Skocz do zawartości
aureox

[ZAMKNIĘTY]Kolejna odsłona " I ty pokaż swoją twarz"

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Już po samej nazwie tematu możecie domyślić się  o co mi chodzi. Chciałem się was po prostu spytać czy będą chętni na dostarczenie swoich mordeczek, od ostatniej odsłony troszkę się zmieniło, dlatego chyba już czas na kolejną, zapraszam do wypowiedzi, liczę na was!

 @LOLSON Obiecał zając się wszystkim.

Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ooooo tak jestem jak najbardziej na tak :x Mogę porozmawiać nawet z ludźmi z serwerów, gdzie utrzymuje kontakt podeślę im o to linka, i wiem że się zgodzą i napiszą pod tym tematem :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, kass26 napisał:

Wszystko fajnie i spoko lecz można również podać sobie na forum Facebooka i każdy może zobaczyć swoje zdjęcia chyba że ja tu czegoś nie rozumiem :) ale itak jestem za 

Ty zdajesz sobie sprawe, ze na fb nie wszyscy maja ustawione swoje zdjecie jako zdjecie profilowe? XD
widze ze kolejna edycja wystartowala, i mam nadzieje ze bedzie lepsza niz poprzednia
dobrze jest przeprowadzac takie akcje, zawsze to jakas odskocznia od szarej rzeczywistosci naszego multi-chlepka
jak bedzie trzeba, to sam dam wlasne zdjecie

pozdro

P.S.

2 godziny temu, femarix napisał:

Emm , a może by tak też ludzi z pochylni w takie cos tez zaangażować , to jest praktycznie jedna sieć tylko z dwoma stronami : )

jesli ty i vister dacie swoje zdjecia do tej odslony, to gwarantuje ze sam dam swoje zdjecie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...