Skocz do zawartości
CH3RY

[ZAMKNIĘTY]Kolejne propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wychodzę do was z takimi propozycjami:

1. Za zdobyte MVP proponuję dodać wynagrodzenie w exp'ie, np. na koniec rundy za zdobyte MVP dostajemy ileś tam exp'a.

2. Kolejną propozycją jest dodanie generującego się kodu na serwerze, na przepisanie tego kodu mamy 10/7 sekund, kod jest losowy. Za przepisanie bez błędu kodu możemy dostać; hp,dodatkowy skok na rundę, ileś tam exp'a. 

3. Proponuję również zmienić cenę VIP'a na 11.07 lub podrasować trochę go.

Jeśli nie zmienicie jego ceny to proponuję mu dodać; 1/3 na pełny magazynek za zabójstwo oraz dodatkowy skok.

@Kula, @Nodi, @Surim Samuraj Charemu, @Maja., @Kanron aka Sextasy, @Wicevil, @HardeQ@Assaseall , @~Tazor~, @EvO Co o tym sądzicie?

 

Edytowane przez CH3RY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Myślę że na obecym etapie gry by było to słabe bo prawie cały czas w kółko te same osoby są MVP
2. Dobra opcja chociaż  bardziej na serwer 4fun.  Jeśli już to byłbym za  exp albo kasa.

3. vip kosztuje bodajże 30 zł na msc.  Dodaje sporo więc myślę że cena jest adekwatna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Tego expa i tak jest dużo, lvl wbija się o wiele za szybko.

2. To co skrzynki tylko w wersji pisemnej. Średnio.

Vip jest dobry :) dodaje sporo przydatnych bonusów i nie ma potrzeby go udoskonalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Tutaj ilość expa za MVP powinna być niezbyt dużo i wtedy mogło by to przejść, wydaje mi się, że można by było spróbować.

2. Neutral.

3. Co do Vipa. Hmm... Niby Vip jest dobry, ale tutaj nie mam zdania, czy jego cena jest adekwatna. Neutral.

4. Proponował bym jeszcze jakiś drobny exp za asystę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Exp został zmniejszony, a ty chcesz go dodawać :D Bez sensu :D

2. Też bym odrzucił, połowa graczy i tak przepisze z błędem. @EvO mówię o tobie. --> Realnie patrząc to w sumie nagina siłę klas, lepiej zostawmy tak póki jest jakiś balans.

3. To mi dajcie za 11, a wy se po 30 kupujcie :D Tak naprawdę bez różnicy z ceną, aczkolwiek bez upgrade'u jest mega mocny.

4. Pumy --> po np. 10-20 expa gdy zabierzesz ponad 2/3 hp wygląda sensownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1, 2  - odpada. Obecnie gracze bardzo szybko nabijają lvl (11 dni po resecie już 350) kolejne bonifikaty za exp pomagałoby im tylko w szybkim dobijaniu.

3 - upgrade do vipa to słaby pomysł, porozmawiam z wyższymi o cenie, i wówczas poinformuje co i jak.

4 - też nie jestem do końca przekonany, ale z tego co widzę wyżej są głosy przemawiające za, postaram się coś takiego zrobić w wolnej chwili i wrzucić jako test. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...