Skocz do zawartości
hoodie™

[ODRZUCONE]Raz się żyje - Redaktor FanPage

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dominik 
Wiek: 17
Staż na forum: 12 dni 
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem kiedyś redaktorem fanpage i byłem nawet redaktorem naczelnym ale nie podam nazwy bo to może pomyślicie że to reklama więc nie podam.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Myślę że, mocne 8 i pół
Znajomość j.angielskiego [x/10]: My knowledge of English is good so I rate it very strong 9.
Co nowego wprowadzisz?: Wprowadzę nowe konkursy , śmieszne zagadki , różne dowcipy i nowe życie naszego wspaniałego Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby ortografia i gramatyka jest w porządku... Ale 12 dni na forum? Ilość postów również nie zachwyca. Myślę, że pospieszyłeś się z tym podaniem. 

Bądź aktywny na forum i złóż podanie za jakiś czas.

Niestety jestem na nie, ale życzę powodzenia. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaję mi się, że jeśli chodzi o RFP to mógłbyś dostać okres próbny. Niby jesteś krótko, ale znasz regulamin co możemy zobaczyć w podaniu. Jesteś miły, sympatyczny, znajomość duża, więc jestem za okresem próbnym. Powodzenia :lama: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

Jesteś zbyt anonimowy, wymagań nie spełniasz, składnie i znajomość ortografii pokazałeś w swoim podaniu co również mnie nie zachęca do oddania głosu na tak.

Daj się poznać, popraw pisownię i wtedy złóż podanie.

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie zdecydowanie za szybko. Nie mam o Tobie zielonego pojęcia, nie wiem kim jesteś, czego można się po Tobie spodziewać. Odczekaj minimum te 2 tyg i postaraj się przez ten czas brać udział w życiu forum,

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja rozumiem że Rfp to nie jest jakaś mega wymagająca czy trudna funkcja... Ale no bez przesady, jesteś na forum od 12 dni jak sam napisałeś, nikt Cię nie zna i jesteś osobą anonimową. Daj się poznać posiedź z nami minimum 2 tygodnie i wtedy złóż podanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...