Skocz do zawartości
KapitanBomba(prawdziwy)

[ZAMKNIĘTY]Skarga na adm.Bory

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:24.03.2018 - 14:59:17
Nick gracza:Bory
Dowody: moje słowa(właściwie tekst)
Świadkowie:Bory,NeQ
Uzasadnienie: Bory nie banował NeQ który śmigał na wh dobre 30min ale banuje za wyzywanie go. Nawet ssyów mu nie dał, a jednoznacznie można było strwierdzić że gra na wh. Bylismy tylko we 3 na serwerze więc nikt raczej nie poprze mojej skargi ale warto spróbować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowody postaci demka lub ss posiadasz? 

@ReQ dać Ci demko, że siedziałam na spect? Wtedy nawet nie grałam, noo to zanim coś napiszesz pomyśl 2x, bo nienawidzę kłamczuchów. Po drugie na steam można mieć czeaty, tylko trzeba dobrze poszukać aby Ci nie wykryło xD Mamy 21 wiek, a co do ss tu masz link http://multi-head.pl/forum/139-csgo-mod/. Wszystko czytelnie napisane, na bank je masz kolega który przed Tobą je dostał właśnie wstawił bez problemu. 

A tak po za tym  jestem kobietą a nie facetem. 

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jak.skarga dotyczy mnie tez się wypowiem Typ albo jest jakis chory albo nie.wiem kto jest lepsze od niego ma WH 

Oskarżal mnie Borego i wielu innych graczy. A ysle.ze pod tym postem moge was o.cos poprosic 

Gram sobie spokojnie na serwerze byl admin XxMroKillerxX i mnie nie banowal wchodzi admin o nicku Olcia nie bylo go nawet 1rundy na spec i automatycznie dostaje bana Wstaw ssy. 

No dostalem to dostalem ale Moze admin Olcia mi powie gdzie są te ssy szukalem wszędzie a ich nie ma.O ile się nie mylę na steama nie mozna miec czitów to jakim cudem dostalem ssy i ich nie ma proszę o Wypowiedz Admina Olci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...