Skocz do zawartości
erroR.!

[ZAMKNIĘTY]Propozycja ulepszenie antycheat'a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moją propozycją jest ulepszenie AC na serwerze bo dzisiaj typek biegał na Speedhacku ale oczywiście admini zareagowali i tutaj mam czity które warto by było dodać do AC

https://pijemy-rozrabiamy.pl/czity.txt

daje to z innego forum ponieważ działa i mam nadzieje że zaakceptujecie tą propozycje Pozdro.

@SUNN.to jest tylko propozycja 

Edytowane przez Di4bLo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Di4bLo na pewno Ci chodzi o cs:go mod #2?

1. Antycheat do którego wkleiłeś listę nie wykrywa 99% speedhacków więc nic to nie da.

2. Żaden cs:go mod nie posiada tego typu zabezpieczenia - są zabezpieczone w inny sposób ;)

3. Ta lista którą podesłałeś obejmuje około 5-10% cheatów z tych które obecnie wykrywamy więc i tak by się nam nie przydała mimo najszczerszych chęci :)

4. Co do wykrywania i banowania za speedhacki prawdopodobnie będzie całkiem inne zabezpieczenie ale muszę to skonsultować wcześniej z @VisTeR.'.

2 godziny temu, Di4bLo napisał:

daje to z innego forum ponieważ działa

Działać na pewno działa, problem leży w skuteczności i bezawaryjności :D A to już nie jest takie hop siup xd

PS. Od razu uprzedzę - zabezpieczenia typu AC/RC/RB/BC/SB niekoniecznie nadają się na każdy serwer.

@Di4bLo wiem, doceniamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...