Skocz do zawartości
ReplayGracza

[BEZ UB]Wiatam tu MajOneZ Braciak ReplayGracza

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: ReplayGracza

Godzina, data zdarzenia: 20:35 25.03.2018

Mapa: de_dust2000

STEAM_ID / IP: IP 

94.254.158.222

Uzasadnienie:http://www95.zippyshare.com/v/lUNZnmMe/file.html

Edytowane 22 godziny temu przez ReplayGracza

 

Z tej strony MajOneZ...

 

Brat to Replay.

 

Gramy na tym samym IP. 

Wiec chce wyjasnienia tego dlaczego zrobiono mu ss ... Bajka. mniejsza z tym, zrobiono mu ss a ja nie nie moge grac bo daliscie mu kare.. kare kare za co ?? Prosze mi to wyjasnic. ichce zobaczyc jaki to celownik ma do awp bo ja tego jakos nie widze .. Prosze mi to pokazac,zaznaczyc na screnach.  Infromacja dla administracji, zobaczcie sobie co to jest jaki wg celownik ???! To jest gracz biagnacy z m4a1 jakyscie nie wiedzie i jego celownik uchowycony na screen :) Prosze nie robcie sobie jaj bylismy sprawdzani nie raz i co ? Dobrzy gracze nie moga grac normalnie na tym o to serwie a lataja cziterzy a admin rzadko kiedy jest jedynie teraz sesio, size i frost cos zaczal grac a reszta ?? Sory staralem sie o admina ale nie mam steam i to tylko dlatego ze nie wydaje kasy na gry. ale sory, administracja niech przemysli moje slowa i ten post. Dziekuje i czekam na UB. POZDRAWIAM MajOneZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę Cię, obejrzyj jeszcze raz ss i powiedz mi gdzie Ty widzisz tam M4? Ja widzę broń AWP. 

Cytat

 Sory staralem sie o admina ale nie mam steam

Ty czy Twój brat? Jeżeli Ty pokaż konto na forum, wydaje mi się że ktoś chce tu na skróty iść. @Bezzi @Ripton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29 minut temu, ReplayGracza napisał:
Prosze mi to wyjasnic. ichce zobaczyc jaki to celownik ma do awp bo ja tego jakos nie widze .. 

Screenshot_20180326-200759.thumb.jpg.bc867ec8cb140973d854963cd26ea279.jpg

Na dwóch ss widać paintową kropke, widnieje ona na wysokości celownika, mi wystarczy żeby bana zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...