Skocz do zawartości
weave

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Weave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po 3 letnie przerwie na ogarnięcie wszystkich spraw postanowiłem wrócić do Was i znowu aktywnie uczestniczyć w życiu serwera :)

Nick: Weave
Wiek: 24
Doświadczenie (w byciu adminem): 3 lata temu byłem tutaj Adminem dość długi czas lecz niestety zmiana pracy potem kupno mieszkania wyeliminowała mnie z gry. Teraz wszystko już się poukładało więc znowu wracam by wesprzeć sieć ;d
Znajomość AMXX (W skali 1-10): kiedyś mocne 9 ale 3 lata przerwy robią swoje, ale szybko sobie wszystko przypomnę
Staż w CS-sie: łącznie to będzie z 8 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: zawsze lubiłem tego tepu pytania :) Głównie dlatego, że o ile pamiętacie często gram i nie toleruje cziterów. Lubię mieć jakieś obowiązki bo to dodaje motywacji :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: pracuje w systemie 4 brygadowym więc może to być np godzina ale również jak narzeczona będzie w pracy to nawet 10 godzin 
Kontakt: nie mam gg ani fejsa więc jeżeli będziecie chcieli mogę podać numer telefonu :)
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Weave/80.72.40.110:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednak zmieniłem zdanie, ale zostawię poprzednią decyzję. JESTEM NA NIE. Nabijasz godzinki na spectie. Co wejdę na serwer (a wchodzę co jakiś czas, żeby zrobić ew. porządek) to zastaję Ciebie afk na spectie. Dla większej pewności poświęciłem trochę czasu i obejrzałem kilka demek HLTV od początku do końca (z dzisiejszego dnia oczywiście). Prawie całe 6 demek siedziałeś na spect, bo na niektórych mapkach jak był Gts to pograłeś. Demka te również umieszczę, żeby nie być gołosłownym. Tylko nie wtykaj kitu, że chciałeś zgłaszać graczy łamiących regulamin... Na np. de_dust2002 co chwilę ktoś wchodził na txt. Czy Cię przyjmą to już nie moja sprawa. I dodatkowo pozwolę sobie dopisać o spawnkill'u, który tak kochasz. Czy admin tak powinien robić? Psuć grę poprzez (za przeproszeniem) zasrany spawnkill zabijać innych graczy? Moim zdaniem tym się psuje grę i zdecydowanie jej nie umila, a Ty jesteś tego przykładem.
Dziękuję, dobranoc. :)

@weave czyli przez 6 map oglądałeś graczy? Pytam sie poprzez psay czy jesteś. Nie otrzymana odpowiedź = kick. Regulamin forum nie przeczytany rczej (post pod postem). Steam mam, ale CS na Steam nie posiadam. Klasy premium i VIP kupiłem sam, bo widzę, że wiesz lepiej ode mnie. Jak było 2 graczy na aimie to się używa u@.
Ja na tym kończę z Tobą dyskusję.

 

 

//Nieaktualne
Na tak.
+ Adminów brak,
+ Steam,
+ Doświadczenie,
+ GT,
+ Był już tutaj adminem,
- Trochę słowa hamuj.

 

@Gracjan Grenczuk musisz uzasadnić swoją decyzję. Rozumiem wątpliwości, ale 6 map siedzieć na spectie i oglądać graczy? Brak tutaj spójności. "żeby sprawdzał czasem" dokładnie, czasem. Ja decyzji nie zmienię.

Edytowane przez Aagarok
Zmiana decyzji :) + Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiem o co chodzi ze słowami i wiedziałem, że nikt wiecej nie przeczyta bo byłem na spect, ale cięzki dzień miałem ;/ (sam składałem szafe dł2 m wysokość 2.5, masakra )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnie Twojej decyzji na nie. Po co masz admina skoro wtedy co byłem na spect było 2 graczy na aimie a Ty mnie wyrzucałeś podczas kręcenia demka? Po to chciałeś admina żeby mieć za darmo vipa i klasy? Ja jak grałem zawsze wspierałem sieć i kupowałem od razu vip żeby się dołożyć. Gts zawsze wbija jak mu powiem o aimie czy coś, a z Tobą jaki kontakt jak steam nie masz? Jak siedzę na spect to albo oglądam graczy albo wszedłem by wbić na forum.

 

ps. niby dałem edytuj w tamtym poście a wszedł nowy ;/

Edytowane przez weave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Agarok owszem masz rację siedzi czasem za długo na spec ale spokojnie sam to zauważyłem i mówiłem mu żeby nie siedział tak długo, ale z drugiej strony któregoś dnia się dogadałem z weave żeby sprawdzał czasem innych graczy wchodząc na spec i nagrał demo czy coś podesłać mi je i gościu dostałby od razu bana jak by się pojawił więc wiesz wszystko jest ok nie wiem do czego się przyczepiłeś.

A jeżeli chodzi o podanie jestem na tak :D

Jestem na TAK ponieważ jest pomocny, koleżeński, zgłasza cheaterów i jest kulturalny.

Edytowane przez Gracjan Grenczuk
Uzasadnienie dlaczego na tak :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.

- adminów na serwerze mamy wystarczająco dużo, poza tym, kiedy ktokolwiek z administratorów kontaktuje się z Tobą (w tym ja), lekceważysz to sobie

- wyrabiasz sobie godzinki na spec jako nowy gracz, co źle wróży na przyszłość

+/- doświadczenie, STEAM, wiek ok, aczkolwiek są inne serwery na naszej serwerowni, którym warto pomóc

___

Co do godzin wyrabianych w trybie Widza.

Zostanie dodany limit czasowy przebywania tam. 

Będziemy widzieć kogo będzie kickowalo za nadmierne siedzenie i nabijanie godzin, i wyciągać w związku z tym, odpowiednie konsekwencje.

 

 

@edit

Tak, tak, słyszałeś, słyszałeś, aż mi niezmiernie miło Cię poznać, skoro piszesz, że rzekomo z Tobą nie pisałem, tylko ciekawy jestem, czy jako kandydat na admina powinieneś dawać przykład po sobie w komentowaniu swojego podania i trudnieniu się w płotach o innych? W tym przypadku wiedz, że jest to podanie. Zdania są podzielone. Ty powinieneś brać to na klatę jak na osobę, która wg podania, ma 24 lata i przyjmować to z przysłowiowymi jajami. Pamiętaj, że każda porażka jest nawozem sukcesu. Ty niestety zbaczasz z kursu i próbujesz doszukiwać się czegoś na kogoś, tylko po co? Nie mi smrodzisz podanie tylko samemu sobie. ;)

No pewnie, skoro pytałem się zarówno na Admin Czacie jak i na czacie dla graczy Ciebie o kwestie związane z Twoimi premkami, chciałem Cię poznać, to ty sobie to zlewałeś, ale uznajmy to za szczegół.

Następna sprawa to Twoja przynależność czasowa do sieci. Super, że konto zarejestrowales w 2014 roku, tylko nadmienie, że ja zakładając konto w tym roku, mam więcej nabite czasu online na forum i więcej postów, niż Ty przez te 4 lata, co ewidentnie wskazuje na wykorzystanie konta pod podanie (przynajmniej w moim mniemaniu).

Moim zdaniem powinieneś poczekać aż miejsce się na Admina zwolni, pograj na serwerze, daj się poznać na serwerze i na forum, i próbuj ponownie ;)

 

Edytowane przez eXtreme_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dużo adminów? Ciebie widziałem 2 razy przez 15 minut. Nigdy ze mną się nie kontaktowałes wiec nie pisz bzdur.  Kolejna kwestia to nie jestem nowym graczem, popatrz kiedy Ty dolaczyles na forum a kiedy ja... speca juz wyjaśniłem ze oglądałem graczy i krecilem dema albo wbijalem ma forum. Skoro są inne serwery którym warto pomoc to czemu tam nie pomożesz? Ja od zawsze na tej sieci grałem na cod 500. Ale dziwne jest to ze nie wymieniłeś ze mną jednego zdania, widziałeś mnie kilka min i już masz opinie na mój temat... ale słyszałem co nie co o Tobie i to się sprawdziło.

 

Edit. Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział ze admina juz miałem wiec jak mogłem konto założyć pod podanie? Długo nie grałem i statystyki na forum musiały się wykasowac. To wybacz ale nie widziałem żebyś mnie pytał, chyba że to było w momencie jak rashowalem to mogło tak byx ze nie zwróciłem uwagi.

Wypowiadasz się jakbyś był conajmniej administratorem...

Ranga admin nie jest dla mnie tylko dla sieci bo przez to ze cały czas są city gra mniej osób, ale widzę że na wszystko co napiszę masz osobne zdanie. Szkoda ze nie grają te osoby co kiedyś grały to byś widział ze bylem znany. Zakanczam juz dyskusje na ten temat. Niech super admin podejmie decyzję. Ja wiem co wnosilem w życie coda i wiem jakie mam doświadczenie. Pozdrawiam i spokojnych i wesołych świąt :)

Edytowane przez weave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...