Skocz do zawartości
FrighT

[ODRZUCONE]Dawno mnie tu nie było

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: FrighT

Godzina, data zdarzenia: 03.04.2018 - 22:39:39

Mapa: 

|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿||CS:GO#3 V5 |KLANY|GLOVES|STATTRAK|RYNEK| Multi-Head.pl 1shot1kill.pl (css_mira

STEAM_ID / IP:  STEAM_2:0:989313026

Uzasadnienie: Bodajże 8 ban tutaj hahaha no i  SS NIE DOSTAŁEM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nagrałem podajże 10 minutowe demko, ponieważ według mnie gracz posiada anty-ssy, więc nagrałem go i wstawiam tutaj. https://megawrzuta.pl/download/72159768e19aea9ab523668a91bc591d.html 

#Edit chciałbym podkreślić iż gracz ten wychyla się bardzo pewnie oraz zawsze wie gdzie kto jest, to mnie tutaj skłoniło do nagrana dema. 

# Oraz wstawiane demka przeze mnie były zbyt krótkie, więc postanowiłem nagrać dłuższe a treściwe  

Edytowane przez call_me_Lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


90% akcji z tego demka to są tup tup słoników ???

Chociaż co ja się tam znam. 

Również mimo obejrzenia tego demka, sam nie powiem że pojawiło się kilka "vac akcji" i faktycznie może wydawać sie trudne do oceny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jednej rzeczy nie rozumiem: Admin nie jest pewny że zbanowany gracz jest spalony. W takim razie czemu @call_me_Lukas dajesz bana i nie rozpisujesz go od razu?

Nie prościej było nagrać demo, wrzuć do Zgłoś Czitera/wysłać komuś z UBT wraz z danymi? Gdyby zaszła konieczność zbanowania podejrzanego to zrobiłoby to UBT. A w tym wypadku zawieszasz gracza na 20h. Sześć razy go próbowaliście usadzić - bez skutku bo nikt nie wpadł żeby po 1-2 ssach kręcić demko tylko masowo ładowaliście screenshoty. 

PS. To Twój czwarty raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam. Wiem,że nie wypowiadam się w temacie co nie ma nic,że  mna wspólnego. Ale Call me lukas dziś nie podejmie się rozpiski demka,poniewaz jest w szpitalu zawadomił mnie telefonicznie i kazał napiać post. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro admin @call_me_Lukas jest w szpitalu i nie może dać rozpiski, to ja to zrobie :) 

Po obejrzeniu demka stwierdzam, że nie ma się do czego przyczepić i moim zdaniem, gracz jest czysty, żadnych podejrzanych akcji nie zauważyłem z wyjątkiem jednej akcji, dosyć dziwnej:
17:10 - wcelowany, zanim gracz wyszedl +B
Ale jedna akcja, to za mało na bana.
Dla mnie gracz czysty.
Czekamy, na inne opinie UBT. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owy gracz własnie wbił na aktywnym  http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=20588 

  Pozdrawiam  .: T!k3r :. 

                                                                                                                                                
                                                                

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...