Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZAAKCEPTOWANE][MODERATOR TS3] SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SQNFUN

Wiek: 26

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem już tu modkiem tsa przez ponad rok tak więc luźna guma

Posiadasz mikrofon?: Jasne

Dlaczego własnie Ty?: Hmmm, 3 tygodnie temu wróciłem na stałe do Polski, a co za tym idzie mam też więcej wolnego czasu który lubię spędzać na sieci - gdy rekrutacja została otwarta to myślałem nad złożeniem tego podania ale chciałem najpierw dać szansę innym i trochę odczekać, a że na chwilę obecną żadnego innego podania nie ma, a rekrutacja jest dalej otwarta to postanowiłem napisać swoje.

Staż na sieci: Prawie 3 lata

Co wprowadzisz na naszego Ts? Jeżeli chodzi o eventy to mogę obiecać że będzie ich więcej i częściej. Po za tym tutaj akurat się nic nie zmieni ale napiszę aby podanie lepiej wyglądało : wprowadzę humorek, miłą atmosferę oraz pomogę każdemu kto będzie tego potrzebował ze sprawami nie tylko na tsie jak i na sieci.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie, no chyba że przez jakiś śmieszków

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak
SQNik bije wszystkich w organizacji jakichkolwiek eventów na ts'ie, bardzo pozytywna osoba, kulturalna i jak najbardziej obiektywna.
Życzę powodzenia! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś mega pozytywny, zapał do pracy masz jak mało kto, czasem lubisz się napić xD Zdecydowanie najlepszy taktyk drużynowy. Powinieneś również powrócić do redakcji - zdecydowanie brakuje tam takiego człowienjaaaaaaaaa jak Ty, masz mój głos, siemano

powodzonka ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


39 minut temu, JRR` napisał:

Jestem na NIE.. Dopiero co wróciłeś na siec i ts3, a na każde stanowisko na sieci trzeba sobie zapracować.

Miałeś bana na sieci, a teraz masz nawet admina na jakimś z serwerów tak więc nie pisz mi tutaj takich rzeczy jak "na każde stanowisko na sieci trzeba sobie zapracować."  bo w przeciwieństwie do Ciebie nigdy takiego śmietniku jak Ty tutaj nie zrobiłem ;) Tak czy siak fajnie że się wypowiedziałeś w moim podaniu i bardzo Ci za to dziękuję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na tak,

- Gdy byłeś moderatorem Ts'a wprowadzałeś miłą atmosferę na serwerze głosowym,

- Nie było z tobą problemów, przynajmniej żaden mi nie wpadł w ucho :P 

- Doświadczenie i staż na forum jak i na TS'ie :P 

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak 

+ Doświadczenie 

+ Miałem okazje porozmawiać, kulturalny i miły 

+ Brak zgłoszeń na jego osobę 

+ Aktywny 

PS. 

Odblokuj na steam XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie bo dużo pijesz a jak ktoś z Tobą pije to namawiasz aby pił więcej nie odpuszczasz przez co dla mnie jesteś arogancki cyk. 

 

 

A na poważnie jestem tak,  nie zaskoczyłea mnie ta kandydatura,  chociaż twoje słowa na stałe w Polsce przerażają mnie ale myślę że się zmieni.  Argumenty oczywiście twardy dyktator,  negocjator,  kulturalny,  stara się wyprostować każdy konflikt na jak najlepszą korzyść.  

Edytowane przez happy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. 

- jak kiedyś byliśmy razem moderatorami to dobrze mi się z Tobą współpracowało, nie było problemów
- widzę, że przesiadujesz na ts'ie
- doświadczenie
- staż 
- pomocny

Powodzonka :squee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

Wiem, że na ts nie przesiaduje w ostatnim czasie ale wypowiem się w aktualnych podaniach ;)

SQUN Multi Head ma w serduszku i każdy o tym dobrze wie.

Role moderatora ts jak i inne ważne funkcje już pełnił więc jest to zaufana osoba tzn "pewniak".

 

Jednakże wróciłeś w niedawnym czasie i to Cie eliminuje z bycia modkiem (na dzień dzisiejszy) paru młodych wilków poświęca sporo czasu by dostać się na to stanowisko dlatego mimo wielkiej sympatii do Ciebie jestem zdania, że młoda krew powinna tym razem dostać szansę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...