Skocz do zawartości
Ka[R]TuSiK

[ZAMKNIĘTY]Ban za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: KartuSS

Godzina, data zdarzenia:

  15.04.2018 - 19:40:54

Mapa: de_dust2x2

STEAM_ID / IP: 76561198379212274

Uzasadnienie: Chciałem trochę pograć. Poszedłem na resp CT (nawet nie siedziałem 10 sekund), a tu ban za kampienie na respie (1 godzina). Na respie mogłem siedzieć 1 min.

Link do demka: https://www114.zippyshare.com/v/8ysFx3h6/file.html

Była to końcówka mapy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@M a m c i a dzięki, że mnie oznaczyłaś.

@Ka[R]TuSiK w myśli regulaminu Spawn Camp, wszelkie działania prowadzone przez graczy mające na celu zgromadzenie jak największej ilości zabójstw na spawnie bądź w jego obrębie kosztem graczy od razu się odradzających, są karane pod rygorem bana.

Do pojęcia Spawn Camp również zalicza się uniemożliwienie wydostania się graczom ze spawna i jego obrębu na mapę, a co za tym idzie, zgładzanie go używając broni dalekosiężnej nawet i poza obrębem spawna.

A teraz wiadomość do @Ka[R]TuSiK z pozycji nie opiekuna, tylko gracza.

A jak Ty byś się czuł, gdybym wbijał na Spawna Twojego, nawalał w Ciebie w jakiejkolwiek broni, bądź dodatków klasy, a potem zdejmował z pewnej odległości z AWP/Scout mając bezpośredni wgląd do Twojego respa i ubijania Cię z niego po nie minięciu nawet 1s po odrodzeniu?

Dlatego, że regulamin powstał wczoraj, będzie na bieżąco aktualizowany do momentu wprowadzenia generalnych zmian na serwerze, więc można spodziewać się różnych sytuacji. 

Wmyśli tej sprawy, zostaną dzisiaj naniesione stosowne zmiany do regulaminu.

 

Pozdrawiam, eXtreme

Edytowane przez eXtreme_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 


Został dodany odpowiedni temat, kilka godzin wcześniej przed Twoim banem.
Miałeś czas się z nim zapoznać, tym bardziej, że 20 minut przed banem na godzinę, skończył Ci się ban na 0.5 godziny, za to samo przewinienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...