Skocz do zawartości
Gość vertisek

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Redaktor FP

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vertisek

Imię: Krzysztof

Wiek: 21

Staż na forum: 3lata

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Posiadam

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8

Znajomość j.angielskiego [x/10]: 6

Co nowego wprowadzisz?: Dawkę śmiechu i humoru. :D

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: W wolne dni cały dzień, a w tygodniu 5-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, podanie napsiane na kolanie, miałeś ostatnio szanse i tak szybko jak dostałeś awans, tak szybko zostałeś zdegradowany. Mimo, że jesteś aktywny na forum to nie czuje Cie w dziale RFP.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek
2 minuty temu, Bezzi ᶘ ᵒᴥᵒᶅ napisał:

Jestem na nie, podanie napsiane na kolanie, miałeś ostatnio szanse i tak szybko jak dostałeś awans, tak szybko zostałeś zdegradowany. Mimo, że jesteś aktywny na forum to nie czuje Cie w dziale RFP.

Pozdro.

O który awans Ci chodzi? :) Admin czy dawny awans na FP? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś często aktywny na forum, więc na pełnienie tej funkcji czasu ci starczy.

Zgadzam się jednak  z @Bezzi co do jego argumentów, ale nie będę tego przepisywał.

Jestem więc na małe nie, ale powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem również na nie.
Podanie napisane na odwal, miałeś szansę wykazać się i nie wykorzystałeś jej.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Byłeś, nic pożytecznego nie zrobiłeś.

Podanie brzydko mówiąc... albo nie nie powiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, bo według mnie jakby napisał z pięć, sześć zdań to połowa by nie przeczytała i tak. Jesteś aktywny, sympatyczny i masz dobry kontakt z ludźmi. Mam nadzieję, że jeśli Ci się uda to nie zmarnujesz tej szansy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja myślę, że można dać Ci szansę...

Wyżej pisali, że nie zaangażowałeś się w swoją wcześniejszą rangę, jeśli dostaniesz szansę, mam nadzieję, że jej nie zmarnujesz. 

Fakt - podanie napisane nie najlepiej. Ciężko określić znajomość gramatyki.

Mimo tego masz moje malutkie tak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyszły redaktor i takie podanie? Mało przekonuję twoje podanie, zresztą gdyby spojrzeć na to z innej strony to dlaczego nie ? 

Jestem na tak, masz ten staż, jesteś znany( chodź mi obcy ). Myślę, że warto dać Ci szansę, nie liczy się przeszłość, lecz teraźniejszość :) 

Pozdrawiam, Szymon.

Edytowane przez NaYs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie - masz 22 lata? zachowujesz się na 12 a wygladasz na 14, chcąc napisać więcej musiałbym Cię obrazić. Podanie to napisałeś w czasie zmiany mapy, pozdro. Nie widzę Cię całkowicie na tej posadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


miales szanse juz i slabo Ci poszlo,  podanko napisane po japońsku  (jakotako) :) ale skoro masz chęć do pracy na FP i znow chcesz wejsc w to gowno to moze tym razem bardziej sie postarasz, jestem za okresem probnhm ktory pokaże czy ci zależy na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubię jak podanie mnie przekonywuje po jego przeczytaniu, niestety nie jest to twoje podanie.

Jesteś osobą aktywną, lecz to za mało, podanie napisane... popracuj trochę jeszcze nad sobą, żeby znów dali Ci szansę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie jest srakie i takie, a co tutaj więcej napisać?

Nie znam cię za bardzo, aczkolwiek rola redaktora FP (czyli wrzucenia memka i jakiegoś kawału raz na jakiś ha) jest taaaaak wymagająca, że chyba mogę uwierzyć, że podołasz. Mnie podanie przekonało, jest odpowiedź na każde kryterium wzoru - czyli wiem wystarczająco o tobie. (Chłop jest 3 lata, udziela się tu i tam, a wy lecicie po podaniu. Gorsze przechodziły, słowo honoru.)

Jak się znudzi to zrezygnuje albo go wywalą, przecież aktualnie na ten pej prawie nikt nie wchodzi, a nóż uda mu się to rozruszać w jakikolwiek sposób.

Pozdro

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jak twoje podanie ma mnie przekonać ? "Co nowego wprowadzisz?: Dawkę śmiechu i humoru. " -czymś takim?
Od ponad roku nie zaglądam na FanPage, bo nic tam nie ma, wrzucanie linków z forum? Kopiowanie memów z Google ?
Powiedz mi czy jesteś, w stanie wymyślić coś kreatywnego coś, co namówi mnie, bym zostawił lajka, czekając na więcej? 99% tyle wynosi szansa, że będziesz robił to o czym, napisałem wyżej, czyli zwykły shit!

Edytowane przez NeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

Te podanie wygląda jak bys nie mial pomyslu co tu naposac

Wiec NIE

 

Pozdrawiam Plaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...