Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZAAKCEPTOWANE][REDAKTOR FANPAGE] SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Arek
Wiek: +20
Staż na forum: prawie 3 lata
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Mam fejsbuka i umiem go używać
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 9/10, ponieważ mam problem z czasownikami :( 
Znajomość j.angielskiego [x/10]: a na co to komu? 
Co nowego wprowadzisz?: Nic - będę wstawiał głupie zdjęcia tak jak każdy
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: 10 godzin dziennie 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście jestem na TAK

+Wiek

+Staż

+Dobrze zna stylistyke ortografi

Myśle ze dasz Sobie radę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tobie to sie chyba za bardzo nudzi. 

4 godziny temu, SQNFUN napisał:

 Co nowego wprowadzisz?: Nic - będę wstawiał głupie zdjęcia tak jak każdy

Nie przekonuje mnie to tak samo jak podanie Vertiego napisane na odpierdziel. Na nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czuć hipokryzje, tak jak Beziusz napisał podanie jest napisane na tzw. wyjebondo, ale widzę, że w przeciwieństwie do podania @Verti tutaj już nikt się nie przyczepił (prócz @Bezzi, szanuję konsekwencję).

Mimo to - wciąż uważam, że aby dodawać coś na fp nie trzeba mieć super podania, a SQN to dobry ziomek i ogarnia temat.

Chyba, że jestem debilem i to wyrafinowany żart ze strony Skuna, wtedy propsy (bo jak połączyłem fakty to tak właśnie wygląda) XD

Pozdrawiam.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak z racji, iż z góry mówi co będzie robić i czego można się spodziewać. Długi staż na forum oraz posiadanie w przeszłości rangi redaktora z pewnością wystarczy, aby zostać redaktorem fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

Sqn spoko morda ma czas i chęci redaktorów mało może ożywi redakcje

Pozdrawiam cieplutko

Szeregowy Rybson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ze skunem to jet tak ze jedni maja go za mega spoko wyluzowana i oporowa mordeczke a drudzy za najwiekszego ch**a na sieci. ostatnio pokazuje ze zalezy mu na rozwoju multi  chlebka i aktywnie uczestniczy w zyciu forum. mysle ze skoro chce wjesc w to fanpejdzowe gowno to niech wchodzi moze uda mu sie przetrzeć jakas unikatowa i oryginalna ścieżkę wrzucanych informacji i memow.

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Podanie" w formie żartu, tak to ja widzę. 

Jesteś pozytywna morda, masz chęci, czas i jesteś mega pracowity. Szkoda tylko, że tyle nakłamałeś w tym podaniu...

Masz mój głos. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przez krótki okres Cię nie było na forum ( wiadomo wyjazd ), ale jak zjechałeś i zawitałeś tutaj, wszędzie Cię pełno teraz. Zgłoszenia, SB czy tam w innych działach.

Tak ja wspomniał @Master, bo ja również mam takie same zdanie co on.  Jest szczery, napisał podanie jak napisał xDD, ale czemu on nie może spróbować, Verti miał 75% na nie i otrzymał tą szansę, więc również też mu się należy ta szansa. Spełnia kryteria, staż, aktywność, brak ostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Mam takie nietypowe pytanie, czy redaktorów fp, a tym bardziej redaktora naczelnego fp nie obowiązuje pisanie urlopów?
Moje podanie stoi już ładne parę dni, dzisiaj mamy czwartek, a redaktor naczelny ostatni raz był widziany w niedziele... 
Heloł? 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Towarzyszu,

Jeżeli sprawisz, że FanPage MultiG będzie stroną, którą zechcę odwiedzać, masz moje TAK.

Pierwszy rzucę kamieniem, jeżeli będziesz robił to, co wszyscy!

SQUNFUNIACZ jest osobą pracowitą i nawet zorganizowaną więc myślę, że podoła, ponadto na serwerze panuję kolesiostwo, a że to kolego to nie mam wyjścia jak być na tak.

+Aktywność

+Pracowitość

Pozdrawiam,

Edytowane przez NeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...