Skocz do zawartości
AdrianeQ

[ODRZUCONE]Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum; + no mogę wchodzić :P
- Minimum 16 lat; +
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; Miałbym z 15, ale mam 4 
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; +
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; +
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; Wzorem mogę być, nie obrażam młodszych zwłaszcza drących się, po prostu jestem mądrzejszy i se np. zmutuje itd, co do lubienia, nie odzywam się zbytnio itd, ale zdarza się , że kogoś polubię i jest kilka takich osób, myślę, że z wzajemnością
- Minimum 30h przegrane na serwerze; - (Grałem na innych waszych serwera przed 2 laty, później zacząłem grać w cs go, ale się mi znudził). Co do godzin, mówię nie da się grać. Na początku nawet z kolegą po svipie kupiliśmy, no ale później się zaczęło.
- Obowiązkowo aktywne konto steam; +
- Posiadanie mikrofonu; + mutacja również.

Wzór podania:
Nick: Samsung<(
Wiek: 16
Doświadczenie (w byciu adminem): Jeżeli się nic nie zmieniło, to jest i to spore, byłem rok adminem u Razes, miał go moda, na którym prawie codziennie grałem przez 2 lata, był wtedy na Just-frags.eu ponad rok, później na cs-ju**.pl - podaje nazwy gdyż just-fragsa nie ma, a właściciel cs-ju***.pl przechodzi na inne, więc będzie prawdopodobnie zamykać przynajmniej na jakiś czas forum.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę, że 6 
Staż w CS-sie: Od 7 lat - 16-7 = 9 :P Na starym steam miałem 6k godzin i wymieniłem je za puste konto, bez godzin z cs go i 1,6
Steam / NonSteam: Oczywiście, że Steam
Dlaczego Ty: Powiem szczerze, gram na serwie kiedy tylko można, a na przykład dziś 2 se strzela przez ściany , których nawet nie wiedziałem, że da się skanować, dlatego dziś mam tylko 16 minut gry i 4h ogólnie. Jakby był chociaż jeden admin dziennie, bo od tygodnia widziałem chyba tylko jednego, to bym miał z 15-20h jak nie lepiej. Skusiło mnie to do napisania podania, co do aktywności administracji - Jest cziter Filipek z jakąś tam emotikoną nie pamiętam go gra od 5 dni, dzień w dzień, nie kryjąc się w ogóle,a bana do tej pory chyba nie ma :(
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dni wolne nawet do 2-10h, robocze 1-5h, może więcej jak mam ochotę. Wiadomo, że codziennie nie zawsze będę mógł być, ale liczę na zrozumienie :D
Kontakt: Steam -Klick-
Link do GameTracker'a: -Klick-

@Malutka_22 Postaram się, tak jak mówiłem, nie zawsze będę mógł być, ejstem tylko człowiekiem :D

Edytowane przez AdrianeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z taką aktywnością to możesz pomarzyc o adminie to, że kiedyś miałeś dużo przegranych godzin to wiele nie znaczy pograj dwa tygodnie i złóż podanie teraz jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na tę porę niestety nie przyjmę twojego podania. 

Powodem jest twoja aktywność na serwerze. Co prawda w 2 dni wyrobiłeś cała tygodniówke, ale reszta dni jest pusta - tak być nie może. ;)

Proszę mi się nie poddawać, poprawić aktywność i zapraszam z podaniem za 2 tygodnie. :)

Edytowane przez Anime RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...