Skocz do zawartości
Insane123456

[ODRZUCONE]Podanko By _INSANEv50

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:_INSANEv50

 

Wiek:20

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Miałem admina na 2 serwerowniach jedna to cs piwko na diablo a druga to cshelp na bf2  obie już nie żyją więc nie jest to reklama.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6

 

Staż w CS-sie:10-9 lat 

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego Ty: Ponieważ brakuje adminów posiadających steam  do tego po 22 prawie nigdy nie ma żadnego admina z kolei ja często odwiedzam serwer w godzinach wieczornych  cziterów jest coraz więcej do tego  jestem w miarę ogarniętą osobą i pykam już trochę na tym serwerze.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Myślę że będzie to jakoś od jednej godziny do nawet 5-6 ostatnio trochę mniej grałem ale teraz będę miał dużo wolnego czasu więc chętnie zajmę się nieuczciwymi graczami.

 

Kontakt: Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198223194912/

 

 

 

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/_iNSANEv50/80.72.33.58:27275/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak.

+steam,

+doświadczenie,

+staż w csie.

Przyda się admin, za dużo cheatów gra na tym serwerze, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo mnie cieszy ilość podań w ostatnim okresie, jednak większość z nich jak i ta na te chwile niestety się nie nadaje. Twoim ogromnym plusem jest wiek i cs na steam na które najbardziej zwracam uwagę, jednak w ciągu tygodnia przegrane masz ledwo 100 minut gdzie wymagane jest dużo dużo więcej. 

Popraw swoją aktywność i zapraszam z podaniem za najwcześniej 2 tygodnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...