Skocz do zawartości
Bozydar

[ODRZUCONE]Taka tam prośba ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Bożydar ;O

 

Wiek:16

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Bardzo duże miałem admina już na wielu serwerach i sprawowałem się bardzo dobrze nigdy nie było na mnie skarg itp lecz kiedyś przez przypadek zcrashowałem serwer xD

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9 miałem 2 własne serwery które niestety nie miałem żadnej pomocy i upadły kiedyś próbowałem edytować pluginy i raz wychodziło raz nie ;) 

 

Staż w CS-sie:Około 7 lat

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty:Ponieważ na serwerze brakuje adminów a jednak dodatkowa para rąk by się przydała do tego dodam, że często gram w cs'a oraz lubię pomagać ludziom :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Zależy 3h-5h

 

Kontakt:GG-57233335

 

 

 

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/ßożydar %3Bo/80.72.33.58:27275/ Wiem nie powala ale grałem jeszcze przed resetem tylko, że na innym nicku :) pozdrawiam całe mh :excited_inspiration_by_jak_jay-d31m4uk:

tutaj link do 2 gt : https://www.gametracker.com/player/nationZ/80.72.33.58:27275/

Edytowane przez Bozydar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE !!!!

-GT !! Grasz z 5 dni . Grałeś na  innym nicku nie chce mi sie w to wierzyć

nawet nie wiemy ze to ty ... NIe wiem poco dajesz 2 gt .... Człowieku może każdy będzie tak robił

czyli będzie dawał kogoś nick i się poszywał pod niego

- Amx raz się udawało a raz nie .... To ja nw jakie ja mam przy tobie amx XD

- Niby masz steam  a w kontakcie Nie masz zaznaczanego  stema Wiesz kulki lecisz  

- TY pomagać ? Serio jaja sobie robisz Ostatnio wyzywałeś typa Black..

 

 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, HeNI#ek napisał:

Na NIE !!!!

-GT !! Grasz z 5 dni . Grałeś na  innym nicku nie chce mi sie w to wierzyć

nawet nie wiemy ze to ty ... NIe wiem poco dajesz 2 gt .... Człowieku może każdy będzie tak robił

czyli będzie dawał kogoś nick i się poszywał pod niego

- Amx raz się udawało a raz nie .... To ja nw jakie ja mam przy tobie amx XD

- Niby masz steam  a w kontakcie Nie masz zaznaczanego  stema Wiesz kulki lecisz  

- TY pomagać ? Serio jaja sobie robisz Ostatnio wyzywałeś typa Black..

 

 

Bez tytułu.png

Nie przypominam sobie, żebym kogoś wyzywał proszę wyślij mi ss'a ;) po 2 grałem na tym nicku nwm jak potwierdzić jak by grał jeszcze Tomass to by potwierdził ;) a po 3 spróbuj sam sobie edytować pluginy chłopie a co do steama mam cały czas gram na nim tylko na twoim koncie go nie widze a jak pamietam miałeś go chyba ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ciekawa znajomość amx,

+doświadczenie,

+steam,

-3 godziny zaledwie przegrane, wymagane jest 30h.

2 dni gry + 3h u mnie skreślają plusy które wymieniłem, admin ma być aktywny.

Nie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...