Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Serwer jest aktualnie Offline a cała sekcja na forum dotycząca serwera znajduje się w "Archiwum Serwerów". Czy to oznacza koniec serwera? Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.

Pozdrawiam Was!

Edytowane przez '89wrężel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na razie serwer jest "zamrożony" 

Będziemy starali się reaktywować DD2/INF. Jeżeli będziecie zainteresowani przejściem tam dajcie mi znać na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zdruzgotany. A miałem dzisiaj nie pić ;( Korzystając z okazji chciałbym wszystkich chętnych zaprosić na steam , zawsze jakiś kontakt zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@RWA KULSZOWA @Mów mi Więcej @'89wrężel sytuacja jest jaka jest, póki co zapraszamy na inne nasze serwery. Hasła, zabezpieczenia, pluginy itp. są bezpieczne, nawet nazwy pluginów czy wersja (red)hlds nie wypłynie poza serwer i sieć, więc możecie spać spokojnie. Nikt nie wyniesie czegokolwiek z serwera poza sieć. Liczymy że zostaniecie na sieci, tym bardziej że jak nadejdą lepsze czasy i reaktywacja to przydadzą się ręce do pomocy. Wiem już że kilka osób nas opuściło niestety ale mam nadzieję że przynajmniej z większością z Was zostaniemy w kontakcie i dobrej komitywie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...