Skocz do zawartości
Kazekage

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

 Data zdarzenia: 2018-05-20
Nick gracza:  ^PoPus^   admin serwer cod 801 
Dowody:  demko: https://www83.zippyshare.com/v/CHk218aK/file.html     ss: https://www83.zippyshare.com/v/I68ir0ao/file.html        https://www83.zippyshare.com/v/how8govT/file.html      https://www83.zippyshare.com/v/aa47UD2U/file.html 
Świadkowie: gracze obecni  
Uzasadnienie: Witam jak widać na demku , ten o to admin nie umie stawiać sg , sg biło na bs a admin się jeszcze  na Sb pisze że jak są drzwi zamknięte to nie bije na bs proszę o ukaranie tego admina !!!  Okej przyznaje się jest to multi multi ale zrobiłem to po to żeby skargee dodać bo w żywe oczy kłamiecie że sg stoi dobrze , czyli wnioskując żeby sg stało źle to musi być paka podłożona na tym bsie jak nie ma paki podłożonej to stoi dobrze . SG utrudnia dojście do bs a za ro ban jest i wielu graczy za takie sg na tym serwie bana wyrwało i to nie jest cod 45 k tylko cod 801 więc tu inne zasady panują !!!

 

czas na demku gdzie widać sg:  05:34:00 

Edytowane przez Kazekage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się. Na demku widać jak jakiś gracz z CT sobie stoi przed SG i w niego strzela. Nikogo z CT na dole w BS nie było na górze był gracz który z awp strzelał do SG i którego rozwalił. Ja zaś chyba kładłem pakę na drugim BS`ie co raczej dało się pakę rozbroić ;)

Grałem kiedyś na cod mod 45k i byłem jakiś czas tam adminem i nie było problemu. Każdy tam stawiał działko i nikt nie płakał.

A i za Multi-Konta na  forum jest BAN 

Regulamin: 10. Zakaz stawiania działek w miejscach uniemożliwiających wyprowadzenie hostów lub rozbrojenie paki. (kick, ban 5min - 30min)

Żadnej paki na tamtym BS`ie nie było.

@Kazekage Ale co ma SG do BS`a ? Można tam wejść i bez problemu pakę rozbroić jak stoi SG. 

Edytowane przez ^PoPus^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, ^PoPus^ napisał:

Wypowiem się. Na demku widać jak jakiś gracz z CT sobie stoi przed SG i w niego strzela. Nikogo z CT na dole w BS nie było na górze był gracz który z awp strzelał do SG i którego rozwalił. Ja zaś chyba kładłem pakę na drugim BS`ie co raczej dało się pakę rozbroić ;)

Grałem kiedyś na cod mod 45k i byłem jakiś czas tam adminem i nie było problemu. Każdy tam stawiał działko i nikt nie płakał.

A i za Multi-Konta na  forum jest BAN 

Regulamin: 10. Zakaz stawiania działek w miejscach uniemożliwiających wyprowadzenie hostów lub rozbrojenie paki. (kick, ban 5min - 30min)

Żadnej paki na tamtym BS`ie nie było.

i pokaż mi gdzie pisze że sg może bić na bs tylko wtedy jak paki na nim nie ma?  

Dobra tak nie bije na bs bo drzwi są zamknięte ale jak np. koleś z tt podłoży pakę przy tych drzwiach ,  a koleś z ct przyjdzie ją rozbrajać to wystarczy że jakiś typo te drzwi popchnie i się odtworzą i już to uniemożliwia rozbrojenie paki .  

2 rzecz zaprosił bym @M a m c i a jeśli możesz wypowiedz się bo na tym serwie gram już prawie z 5 lat i nigdy na środku nie można było kłaść sg , i był za to ban  ,ale ja wiem tu się adminów broni na wszelkie sposoby a graczy zwykłych to się kara ….

Edytowane przez Kazekage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego,że to jest BS zamknięty w przeciwieństwie do mapy de_westwood i BS-a otwartego.

Do środka możesz się dostać na kilka sposobów, między innymi od tyłu,wtedy nie trafiasz na SG przez drzwi Cię nie zeskanuje.

SG nie bije bezpośrednio na BS-a. Nawet tam nie było paki a Ty robisz chaos..

Jak dla mnie skarga bez sensu a dowody z rozmowy na SB zbędne..

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...