Skocz do zawartości
senor

[ZAMKNIĘTY]Q&A vol.18 - pytania M a m c i a

Rekomendowane odpowiedzi

Zasady:

- Limit pytań wynosi 100. Po uzbieraniu tej liczby pytań temat zostaje zamknięty.

- Pytania zadajemy prefiksem [P], odpowiedz [O].

-Zabrania się również zadawania pytań takich samych jak zadali je inni użytkownicy.

Pytania do @M a m c i a zadajemy do niedzieli przyszłego tygodnia. Następnie mamcia w poniedziałek stworzy temat z odpowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[P] jak ty sie w ogole znalazlas na tej sieci? (pytam bo dla mnie to jest ciagle zagadka)
[P] co sadzisz o riptonie, rybsonie i bornie? (oczekuje rozwinietej wypowiedzi)
[P] jak myslisz ktory z tych trzech wyzej wymienionych dzentelmenow jest pedofilem i dlaczego?
W sumie na sam koniec mam zagadke ciekawi mnie czy ja rozwiazesz. Potraktujmy ja jako pytanie, zeby zieloni mnie nie dopadli.
[P] Ma mnie kazdy, lecz nie kazdy lubi. Mozesz mnie zobaczysz, dotknac, lecz nie zdolasz uderzyc. Gdy jestes blisko to potrafie nasladowac kazdy twoj ruch. Czym jestem?

Tyle ode mnie pozdrawiam
jelop z Zachodniopomorskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[P] Czemu nie masz moderatora? O.o

[P] Na co patrzysz u mężczyzn ?

[P] Piwo, Czy wódka? 

[P] Pizza, Czy kebs ?

[P] Lubisz tosty ?

[P] Jeśli miała byś do wyboru zostać ptakiem lub lamą, to co byś wybrała? 

[P] I na koniec zagadka. 

Ula odniosła Agnieszce pożyczka książkę. Następnego dnia Ula dzwoni do Agnieszki i twierdzi, że zostawiła w książce dziesieciozlotowy banknot jako zakładkę. Powinien być pomiędzy stroną 71 I 72. Agnieszka wybucha śmiechem ponieważ wie, że to nie może być prawda.

Pytanie po czym Agnieszka rozpoznał oszustwo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...