Skocz do zawartości
CzitoseQ

[ODRZUCONE]Podanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CzitoseQ
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, byłem adminem głownie na serwerach FFA i dawałem sobie rade 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7,5
Staż w CS-sie: 10 lat :) 
Steam / NonSteam: NonSteam, lecz po wypłacie planuje kupić 1.6 na steama :)
Dlaczego Ty: Macie mało adminów z tego co wiem chyba 2, przydała by sie pomoc im, spedzam na serwerze dosc duzo czasu i staram sie pomagac innym graczom, zglaszac Cziterow, i innych graczy ktorzy lamia regulamin na u@ :) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3h +/- 
Kontakt: E-mail, forum, GG, Steam 
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/CzitoseQ/80.72.34.124:27034/

 

Przepraszam, że pisze to w moim podaniu, ale chce wyjaśnić pare kwestii

-Złe SG, no to akurat tak, mój błąd ale to było jak dopiero zaczynałem karierę z waszym serwerem, po postawieniu tego SG przeprosiłem za to i napisałem, że nie wiedziałem, że tam nie wolno kłaść, przyznaje sie do bledu ( Gdy nie ma admina to chyba jakieś żarty u was jest tylko jeden sensowny admin (Sobota) który nie zawsze ma czas, i powiedzmy sobie szczerze, wtedy każdy łamie regulamin, mi sie zdarzyło raz, dwa Pozdrawiam )  Dobra faktycznie masz racje postawiłem to SG dziś przypomniałem sobie, ale to był po prostu taki odruch, nie miałem broni ani nic wiec sobie pomyslalem ze sobie pomoge SG'kiem, ale ten SG jesli dobrze pamietam ( nie ogladalem dema ) byl tam bardziej w dole niz na centralnej gali, ale masz racje, i nie przeprosiłem, już skończyłem odpowiadać przyznając Ci racje, ale nie wiem czy, to jest az taki duzy powod mi nie dac mi nawet szansy bo spedzam dosc duzo czasu na serwerze, i chcialbym zeby byl spokoj i wiecej graczy zaczelo grac na waszym serwerze :)  Jakoś to przezyje jak nie dziś to poczekam na te 2/3 tygodnie poprawie sie i znow zloze podanie :)

-Jestem wulgarny, tylko dla moich kolegów np. Lovelasss, Bacior itp, ale to tylko dla żartów i przeważnie jest przy tym Sobota i on jest inteligenty, i wie, że to dla żartów, może czasem mi sie wymsknie jakieś przekleństwo ale tylko jak ktoś mnie wyzywa od Cziterów, albo łamie regulamin, kładzie miny w przejściu jak gracz "TenNormalny" każdemu sie zdarzy :) Dziękuje.

Edytowane przez CzitoseQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie ponieważ gdy nie ma admina to jak się da to łamiesz regulamin żeby nie było że bez podstawnie oskarżam to daje tutaj demko na którym widać jak kładziesz źle sg będąc w drużynie tt kładziesz u góry na respie ct sg a tam tylko może położyć sg gracz z drużyny tt ty możesz u siebie na respie położyć , i to nie pierwszy raz jest tylko jesteś na tyle cwany że łamiesz regulamin jak admina nie ma , bo jak admin jest to grasz uczciwie byle by bana nie wyrwać i byle żeby tego w bansie nie było widać … 

demko:    https://www76.zippyshare.com/v/qpaXDvd6/file.html  

czas w którym widnieje źle postawione sg to:   03:09:00  

Dodam iż nawet tu w podaniu kłamiesz bo to SG położyłeś dzisiaj na longu a demko wziąłem tutaj ze strony i czas znalazłem więc nie kłam żę to SG  położyłeś na początku swojej kariery , bo już długo grasz na tym serwie a  SG położyłeś dzisiaj i nawet nie przeprosiłeś... Więc brawo dla ciebie kłam więcej ….  

 

Pisałem z Sobkiem dzisiaj na grze i  powiedział że tobie też nie da prawdopodobnie pozytywnej opinii bo przy nim też łamałeś regulamin , a On jest ważniejszą osobą na tym serwie jako iż jest były adminem ...

 

Edytowane przez Kazekage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kazekage Najpierw popatrz na siebie i nie rób dyskusji o SG w podaniu o admina..

@SheeY  Ty to najwięcej masz do powiedzenia o używaniu "cheatów". ^^

 

Wszystko ładnie pięknie tylko ten steam,proponowałbym przymknąć podanie do czasu zakupu steam,a potem je po prostu otworzyć na nowo.

W tym czasie moglibyśmy zobaczyć jak to jest z Tobą na serwerze,żeby potem nie było niedomówień.

I jeszcze poprawić tą aktywność żeby wychodziła tak przynajmniej godzinka dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...