Skocz do zawartości
HaLo HaLo

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

1. wpadłem na pomysł aby zrobic jakiś sklep za monety bo potem juz te monety są zbędne jak klan zrobi na full ewentualnie można zmodyfikować klan dodac jakieś umiejędnosi np. (dodatkowy skok. szansa na podpalenie) cos podobnego . Można też dodać Sklep z umiejętnościami za monety np ( dodatkowe 30 hp do zgona, dodatkowa konda, szansa na podbicie przeciwnika)

 

2. Nowa klasa                                                                                                                                

Nazwa Arktyczny Żołnierz                                                                                                          

Bronie : Gail ,usp, HE                                                                                                                           

Umiejętności :  2 podskoki 1/16 na zamrożenie przeciwnika , o 5 dmg większe z gaila         

3. Nowa klasa

Nazwa: Striptizer 

Bronie:  M4a1.  glock smoke

Umiejetności: 1/16 szans na rozbrojenie przeciwnika , jego ataki ignorują wytrzymałość przeciwnika, 1/25

szans na zniszczenie perku   po przez zneutralizowanie wroga  

 

Czekam na wasze zdanie :)

  

 

Edytowane przez HaLo HaLo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do pierwszej to jest perk granat zamrażający ale nie widziałem żeby ktoś go kiedyś rzucił więc myślę, że klasa się nie przyjmie.

Druga też średnio mi siada. Niby może być ale też wątpię że będzie wybierana.

Co do sklepu za monety można dodać jakieś skiny do broni nawet po jednym żeby było na co je wykorzystać. Umiejętności w klanie (skok itp) trochę za mocne.

Edytowane przez Vampire SadoS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do sklepu z monetami to jest dobry pomysł, bo tak naprawdę po ulepszeniu klanu one już na nic nie są potrzebne, a sklep dawałby jakieś zastosowanie dla nich. Można zrobić opcje do kupienia identyczne jak w sklepie za dollary. Jestem za.

Nowe klasy? Według mnie to jest zbędne, jest i tak sporo ich na serwerze a i tak większość gra jednymi (Szturmowiec, Strzelec czy Skoczek). Więc myślę że nie potrzebne to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Premek jest sporo moim zdaniem wystarczy.co do sklepu jak wyżej kolega pisał nie ma co z nimi robić można by było je wykorzystać jak $ czyli kupic hp np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak osoby wyżej napisał na obecna chwile odpadają nowe klasy bo ciągle te same.
Zostanie wykonany/wgrany sklep za monety by było można je tam wydawać gdy będę miał więcej czasu(może w weekend).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...