Skocz do zawartości
Redzio

[ZAMKNIĘTY]Trochę propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałoby się coś ciekawego dodać ;)

1. Dodanie w sklepie opcji kupna nieśmiertelników (16k za 5-10) 
2. Dodanie expa do skrzynek z ks'u (w skrzynce można znaleźć do 300exp
3. Zwiększenie ilości exp za doprowadzonego hosta z 20 do 100
4. Możliwość wyłączenia skinów broni (?)
5. Wiadomość na czacie co jakiś czas o komendzie /freelvl lub pkt 6
6. Zautomatyzowanie freelvl w zależności od średniego lvlu z codtop15 (średnia z każdego w codtop15 i automatycznie każda klasa na start będzie miała jakiś tam mniejszy lvl )
7. Zrobienie Menu na F1/F2/F3/F4 (klikam F4 i wyświetla się menu ze możliwościami np 1. Sklep 2. Perk 3. Drop itp 
8. Dodanie zagadek na czas ( Co jakiś czas na czacie "Ile jest 21/7" lub "Dokończ przysłowie : Gdzie kucharek sześć..." kto pierwszy odpowie dostanie ileś tam nieśmiertelników 
9. Użytkownikom Steam lvl na steam id 

10.  Dodać inne mniejsze mapy aby nie grać ciągle tego samego 

Na tą chwile to tyle :)

Edit. 
11. Dodanie innego stroju dla VIP TT / CT

Edytowane przez Redzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Redzio mapy już mi zgłaszali ale jak już proponujecie zmiany to podsyłajcie jakieś konkrety xd

Co do reszty zmian - wyjdzie w praniu tzn. póki co chcę ruszyć fundamenty serwera żeby go trochę bardziej dostosować pod dalszy rozwój. Następnie zasiądziemy do ruszania samych propozycji (mapy można w międzyczasie zrobić więc zobaczę jak się wyrobię z tym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 to robisz sobie binda przez konsole np. na sklep bind "F1" "say /sklep"

9. Cały silnik trza wtedy wywalić i na nowo napisać ale jest też taki problem, że w dproto jest ustawione tak by było graczom przypisywane coś w stylu sida dla ich banowania czyli zabawy z tym trochę jest

4. Nie ma tego przypadkiem pod /modele?

 

Zapraszam pozostałych adminów jak widzą tą propozycje @S0B0T4 @Duniaaaa @^PoPus^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


59 minut temu, Anime ⚙WolfIDraV⚙ napisał:

9. Cały silnik trza wtedy wywalić i na nowo napisać ale jest też taki problem, że w dproto jest ustawione tak by było graczom przypisywane coś w stylu sida dla ich banowania czyli zabawy z tym trochę jest

+ niebawem serwer będzie przerzucany na nowy silnik -> zmiana prefixów i generowanych SteamID dla graczy Non-Steam.

Więc jakiekolwiek zmiany z zapisami na SID, cokolwiek co tyczy się SteamID, non-steam id itp. zostawiłbym na czas kiedy serwer dostosuje do pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 - Można takie coś wprowadzić,ale nie wiem czy ktoś będzie z tego korzystać.++

2 - Jak najbardziej za.++

3 - Jak najbardziej za.++

5 - Przydatna sprawa ++

6 - Sprawa ciekawa,tylko jak wyjdzie to w praktyce? Pamiętając że każdy jednorazowo może wpisać "freelvl" na klasę.+

7 - Tak jak Wolf wspomniał,każdy może zrobić sobie bind pod siebie i raczej nie ma potrzebny z "góry" narzucania tego.

8 - Zagadki czemu by nie :D  Tylko musiałby być kreatywne i bardzo duża ilość.++

10 - było już poruszane w innym temacie,więc to zostawiam.

11 - Z tym też byłbym jak najbardziej za,bo takie same skiny  przy większej ilości vipów to uciążliwy problem. ++

Pkt. które zostały pominięte zostały pominięte,ponieważ nie zaciekawiły mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 i 2 Propozycja jest ciekawa lecz wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem było by dodanie skrzyń które wypadają po śmierci i można z nich coś wylosować. Tu np ( 50-100 nieśmiertelników , 20-50 HP , darmowy EXP 1000-2000 expa , wylosować perk , czy zabrać HP 20-50) Ja bym tak to widział.

3. Również jestem ZA

4. Gdyby ktoś nie wiedział na serwerze jest coś takiego wgrane jak /modele. Po wpisaniu tego zmieniają się modele bronie na standardowe. Więc  tu nie ma co dodawać.

5. Jestem Za, bo nie każdy wie że jest możliwość otrzymania darmowego LVL`u

6. Zbędne , nie ma co tu wymyślać jest freelvl , którt daje 61 na start + misje które można zrobić i też level można dość szybko wbić.

7. Tak jak tu pisali osoby wyżej możesz sobie zbindować klawisz.

8. Fajna propozycja i pewnie by to fajnie wyglądało w czasie rozgrywki ;)

10. Co do mapek jestem na TAK trzeba coś po wgrywać bo dużo się powtarza tych samych. W poprzedniej propozycji moje podałem parę mapek mam nadzieję że coś się z nich pojawi :P

11. Jestem na Tak Z każdej drużyny vip by wyglądał inaczej bo teraz każdy taki sam i to jest trochę uciążliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...