Skocz do zawartości
Wolves

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Rybson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza: @Anime RYBSON

Godzina, data zdarzenia: 21:58:26 , 2018-06-16

Dowody: https://www12.zippyshare.com/v/4AqnrXZf/file.html

Świadkowie: @Malutka_22 

Uzasadnienie: Przypadek to nie był, a nie raz już się bawił swoimi "prawami", potrafi przeszkadzać. Znudziły mi się jego "śmieszki" i inne żarciki.

 

@@ 

Oczywiście przypadkowo akurat na mój kanał kiedy rozmawiałem, ach często aż tak dokładne "przypadki" Ci się przytrafiają Rybka? 

Nie chce pewnych spraw (Dobrze wiecie o co chodzi :) ) wyciągać na ogóle forum więc lepiej uspokójcie się razem z Twoim kolegą Riptonkiem ;) 

Edytowane przez Wolves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może najpierw opisze sytuacje.

Postanowiłem przewinąć liste kanałów w celu zobaczenia, czy wszyscy użytkownicy naszego serwera głosowego mają rangi "zarejestrowany" bądź "zarejestrowana".

Całkiem przypadkiem jednak (taaa, to na pewno to było specjalnie - mam +1 w dziale to bym się bawił uprawnieniami) nie zauważyłem, że przytrzymałem kursor przy bocie przez co przypadkowo upuściłem go na nawet nie wiem jaki kanał, którym okazał sie kanał pana piszącego skargę. Bota zabrałem od razu po tym, jak zorientowałem się co się stało. (widać na ss)

Jeżeli Pana Wolvesa to uraziło, kieruje w jego stronę szczere przeprosiny i obiecuję, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca. :)

Pozdrawiam. :)

@Master

Edytowane przez Anime RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zależnie od zachowania obojętnie moje czy kogokolwiek nadal mogę złożyć skargę na każdego jeśli uważam że zrobił coś czego nie powinien ;) . Akurat dobrze że wrzuciłeś screeny z tego przynajmniej więcej osób to zobaczy ;).  Taka  prawda o Was dwóch no cóż... Nie pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie dodać trzy grosze do sytuacji. Jeżeli posiadasz jeszcze jakiekolwiek materiały obciążające kolegę to zapraszamy do zamieszczenia. Aktualnie jest tylko dowód w postaci przeniesienia bota na kanał. Można mieć zastrzeżenia co do kolegi, ale czy to było robione z premedytacją?  Rybson się przyznał i przeprosił, co dla mnie dużo znaczy. 

Co do RYBSONA prosił bym tylko o zaprzestanie bawienia się botami prywatnymi.  Panie Wolves, usunąłem Panu jeden kanał oraz wpisałem ostrzeżenie za tak głupie wulgaryzmy i  prowokacje nazwie kanału. 

@Master temat powoli do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wolves bot muzyczny byl pdzez 8 sek na twoim kanale, fakt rybson go przeniósł  ale zrobil to omylkowo i przeprosil. 

Tak jak napisal Bene jesli masz cos jeszcze do wyjasnienka jakies sytuacjie ( wraz z dowodami) to podeslij mi na pw lub napisz kolejna bardziej sensowna i podparta twardymi dowodami skarge. 

 

Temat uwazam za wyczerpany 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako moderator TS3 również zaangażowałem się do tej sprawy poprzez rzeczy jakie zobaczyłem w tym temacie i postanowiłem usunąć cały kanał.
Zero tolerancjii dla takiego buractwa, co to ma znaczyć "na tym kanale możemy obrażać administracje" czy nazywać innych "psami", a następnie pisanie skargi na moderatorów których wcześniej obrażał?
Zastanów się nad swoim zachowaniem, a jak będziesz chciał mieć kanał ponownie to zgłoś się za tydzień. Co do samej skargi to jest ona śmieszna i bardziej się tutaj pogrążyłeś niż coś ugrałeś.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...