Skocz do zawartości
Bumus

[ODRZUCONE]Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bumek

Wiek: 23

Doświadczenie (w byciu adminem): ogromne 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

Staż w CS-sie: jakieś 8-10 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Często gram wieczorami są admini tacy jak Sados czy Halo Halo którzy po wiadomości o czitach od razu wchodzą ale wiadomo im więcej adminów tym lepsze zabezpieczenie przed czitami

wystarczy mi flaga do banowania nie potrzebne mapy czy cos pragnę tylko pilnować serwer , mam doświadczenie dużo gram nie pierwszy raz będę adminem. W przyszłości chciał bym sie starać o opiekuna

serwera by doskonalić serwer i sprowadzić jak najwięcej graczy :) 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tygodniu 3-4H a weekendy 7-8 z małymi przerwami jak dzieci nie pozwolą :D

Kontakt: Steam Bumek | GG: 25740716 na nie widoku jestem pisać a odpisze zawsze z telefonu jak będzie potrzeba : ) dla zaufanych graczy podam Tel :D tylko proszę bez spamu 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Bumek/80.72.40.110:27008/

Odrzucicie podanie zrozumiem pogram więcej i złoże ponownie i może następnym razem się uda 

Pozdrawiam Pjona :D

Liczę na Pozytywne rozpatrzenie podania o admina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czas czas czas :(

myślę że można wstrzymać podanie dopóki nie nabijesz tych 30 h ( Ale to już nie odemknie zależy <3 )

@Bezliczka  o Steam  się niemartwa ja go mam w znaj na Steam i mi pisze często czy ktoś łamie regulamin itp.

 

Edytowane przez HaLo HaLo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bumus gram na serwerze od nie dawna i twoje aktywność jest słaba (Już ja więcej gram)I nie spełniasz podstawowych wymagań 

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;

- Minimum 30h przegrane na serwerze;

i cię nie widziałam na stemie podczas gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...