Skocz do zawartości
nyx

[ODRZUCONE]nyx grafik ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: nyx 
Wiek: 20
Znajomość programów graficznych: paint i gimp
Doświadczenie w grafice: Krótko ale mnie to interesuję więc pnę się w górę :) 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Jestem cały czas na telefonie i komputerze tylko zegar na forum coś nie tyka :D 
Dlaczego Ty?:  Wymienię te najważniejsze mała aktywność grafików, dużo zleceń jest także niezrealizowanych. 
Wykonane przez siebie przykładowe prace:

Bez nazwy (2).jpg

usta1.png

anglicka-tapeta-damsen-lilac.gif

nyx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mówiąc te prace nie powalają ale obecnie nie ma żadnego grafika tak więc lepszy rydz niż nic.
Byłbym na tak ale nie spełniłeś najważniejszego kryterium do złożenia podania czyli 3ch zrealizowanych prac na forum.
https://multi-head.pl/forum/218-zlecenia/ <-- działaj, a dopiero później składaj podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdanie jest takie samo jak wyżej :) Prace nie powalają, sam robiłem coś podobnego, nie będąc grafikiem, i powiedzmy sobie szczerze, nie trzeba wiele znajomosci programu aby coś takiego zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popracuj jeszcze trochę na forum i popraw swoje prace.
Jestem na nie.

10 godzin temu, nyx napisał:

Znajomość programów graficznych: paint i gimp

Według mnie za pisanie w programach graficznych - paint, z automatu powinno być odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak koledzy wyżej- uważam, że pośpieszyłeś się nieco z tym podaniem. Lepiej popracuj nieco dłużej, wykonuje zlecenia i potem jesli bedzie Ci to wychodziło to napisz podanie. Na ten moment jestem na nie.

Edytowane przez Anime Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również na nie. 

Prace są na poziomie średnim, nie spełniasz podstawowych wymagań, no i powinieneś chyba zmienić ten program w którym pracujesz (paint.....) 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutral, bo prace są na takim poziomie poniżej średniego. Przed Toba długa droga i nauki :) Jak widać mało jest grafików, no i nie spełniasz wymagań. Tak jak chłopaki napisali wyżej, bo jestem z tego samego zdania co oni. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoje pracę nie powalają ani nawet troszkę mi się nie podobają ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.

Jesteś z nami też od niedawna, mało kto Cie zna i kojarzy jedynie z sb. Daj się poznać, popraw prace, naucz się obsługi innego programu niż gimp i paint i napisz podanie za 2 tygodnie. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace nie są nie wiadomo jakie, jesteś krótko na forum, ale popracuj nad tymi pracami i popraw aktywność w dziale ze zleceniami to może zmieni się nam zdanie o Tobie. Na ten moment na nie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


prace bez szalu ale tragedii nie ma :)  musisz pokazać ze trafiasz w gusta użytkowników i realizujesz zlecenia  gdy uda Ci się 3-krotnie to wtedy bym chętnie zobaczył twoje podanie :)  póki co na nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace nie mają żadnego charakteru, fakt faktem brakuje grafików, lecz zlecenia są wykonowyane przez innych użytkowników. Pokaż się w zleceniach, tymczasem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...