Skocz do zawartości
Kraszer

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kraszer

Wiek: 22.

Doświadczenie (w byciu adminem): Biorąc pod uwagę funkcję, które wymienię w uzasadnieniu dlaczego ja to zaawansowane.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10.

Staż w CS-sie: 11 lat z przerwami.

Steam / NonSteam: Steam.

Dlaczego Ty: Dlatego, że chciałbym pomóc i jednocześnie odciążyć adminów by mieli mniej na głowie. Potrafię poprawnie zweryfikować gracza pod kątem skilla i haxów, zadbać o dobrą atmosferę, wyrzucać albo banować graczy notorycznie łamiących regulamin. Pełniłem na drugiej sieci aquaxa funkcję admina serwera, anticheatera, ubteam, reportera, super admina, opiekuna serwera, global moderatora, moderatora, super admina i head admina. Oczywiście radziłem sobie ze wszystkim znakomicie tylko brakowało mi czasu na kompa i tak się zakończyła moja kariera. Ta sieć jest według mojej opinii zdecydowanie lepsza pod kątem aktywności i bardziej ogarniętych osób dlatego tutaj przeszedłem i pozostanę. Nie ukrywam, że wróciłem do gry w 1.6 po dłuższej przerwie i nie gram na serwerze kilka lat/miesięcy tylko miesiąc. Świadomy jestem tego, że może być to krótki czas jak na admina, ale ja tylko oferuję swoją szczerą pomoc. Widzę, że serwer ma 8 adminów sugerując się rangą na forum, ale z doświadczenia wiem, że tylu w grze nie będzie i zawsze dostępnego też nie dlatego jestem zdania, że lepiej jak jest czegoś więcej niż mniej i może zabraknąć. Na koniec dodam, że jestem osobą miłą, kulturalną, spokojną, kompetentną i rzetelną. Swoje podanie pozostawiam do oceny przez graczy i adminów. Jeśli się nie uda trudno się mówi, zawsze będzie można spróbować innym razem (o ile dalej rekrutacja będzie otwarta).

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jestem osobą pracującą to zależy ile czas mi da czasu, potrafię poświęcić na grę 2 i 6 godzin, ale wszystko zależy od dnia.

Kontakt: Steam: Kraszer

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/KraszeR/80.72.43.106:27027/

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kraszer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj.

Według mnie ostatnia aktywność jest troszkę do poprawy, mimo to że sam zacząłem stosunkowo tutaj niedawno grać.

Z mojego punktu widzenia na serwerze Cię nie zauważam, nie wiem być może nie odzywasz się zbyt dużo przez mikrofon.

Zacznij się udzielać na serwerze jak i forum. 

Staraj się prowadzić być bardziej w centrum uwagi innych graczy a na pewno będą przychylniejsi do Twojego podania.

Póki co z mojej strony 60% na tak, 40% na nie.

Działający link - https://www.gametracker.com/player/KraszeR/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, ERJEDEN napisał:

Z mojego punktu widzenia na serwerze Cię nie zauważam, nie wiem być może nie odzywasz się zbyt dużo przez mikrofon.

Działający link - https://www.gametracker.com/player/KraszeR/80.72.43.106:27027/

Za to ja Ciebie widuję często, może nie przyciągasz takiej specjalnej uwagi i odzywam się przez mikrofon z tym, że nie pieprzę bezsensu tylko jak już coś mam do powiedzenia w sensie dając info po zginięciu lub wtedy kiedy coś tam powiem by się uśmiać. Nie mam nawyku go nadużywać i możesz też mnie nie słyszeć jak jesteś w przeciwnej drużynie. Co do tego profilu GT zauważyłem go już wcześniej, ale nie mam na końcu pseudonimu wielkiej litery dlatego nie wydaje mi się by to był mój profil.

@SUNN. miałeś rację, sprawdziłem czy będąc na serwerze minuty za jakiś czas wzrosną i tak się stało - spieprzony GT :D

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kraszer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Kraszer napisał:

Co do tego profilu GT zauważyłem go już wcześniej, ale nie mam na końcu pseudonimu wielkiej litery dlatego nie wydaje mi się by to był mój profil. 

Drugi Kraszer chyba nie gra, więc wychodzi na to że GT coś pochrzanił i zlicza Cię jako "KraszeR" :P GT który podał @ERJEDEN wydaje się być Twoim prawidłowym GT a czemu akurat tak GT go zlicza - nie mam pojęcia :|

EDIT: zapomniałem - @Kraszer dla porządku zedytuj sobie pierwszy post i dodaj ten GT ;) https://www.gametracker.com/player/KraszeR/80.72.43.106:27027/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doświadczenie masz spore co jest dużym plusem, na sewerze Cie widuje i widać że jesteś, nie chodzi mi tu o jakiś spam czy nadużywanie mikro, raczej masz dobry kontakt z innymi graczami, zgłoszenia na u@ też się gdzie niegdzie pojawią. Wydajesz się ogarnięty dlatego jestem na tak. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że doświadczenie masz duże, lecz ja Cię widzę rzadko, może ze względu na pory, w jakich bywamy. Proponuję pograć, dać się lepiej poznać, a wtedy decyzja będzie jasna. Póki co ode mnie 50/50 czyli neutral :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkie się zgadza, na serwerze widuję Cię często ale czy nadajesz się na admin zweryfikowałbym okresem próbnym. Wydajesz się ogarnięty, ale takich już się tu trochę przewinęło i chciałbym się upewnić za nim przyjmiemy Cię do naszej rodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli już to proponuję okres próbny.

Doświadczenie to kolega ma tylko te amx na 10 to chyba na wyrost. Potrafisz z głowy wpisać wszystkie komendy, wgrywać pluginy itp. nie sądzę.

Ciężko ocenić gracza bo krótko tu jest więc ten okres próbny wszystko zweryfikuje. Gdy się sprawdzi nie widzę przeszkód.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak więc witamy na dwutygodniowym okresie próbnym. Nie znamy się od dziś więc nie będę owijać... postaraj się trochę w tym czasie ogarnąć pajacykowanie i głupie odzywki na serwerze i oczywiście RESP! Pod tym względem niestety nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla Ciebie więc przygotuj się na karne loty z serwera, które oczywiście poniosą za sobą konsekwencje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...