Skocz do zawartości
xSunshinee

Kilka Propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka propozycji.

1. Dodanie za 16000 golda /respawn, który odradza cię. Myślę, że to dobra opcja.

2. Usunięcie automatycznego cl_forwardspeeda lub zwiększenie go, bo postacie są za wolne.

3. Podniesienie kondycji komandosowi, bo ma ciężko kogoś dogonić.

4. Nerf Żołnierza Militarnego - jego spowolnienie to tak naprawdę przytrzymanie, przez co ta klasa jest zbyt mocna. Stoi się czasami 5 sekund bez ruchu, a 5 sekund to bardzo dużo zwłaszcza na cod modzie.

5. Usunięcie ks'ów,  bo nikt tego nie używa.

6. Dodanie nowych round soundów

7. Usunięcie z wymagań dla admina obowiązkowego steama, bo  jest dużo graczy, którzy łamią regulamin. A graczy posiadający na steam cs 1.6 jest bardzo mało, co za tym idzie mało osób składa podania. Przy graczach non steam zaproponowałbym składki miesięczne + obowiązkowy mikrofon, bo z tego co słyszałem obowiązkowy steam jest po to, żeby się komunikować, więc można to będzie robić przez ts'a

To tyle z mojej strony, pozdrawiam xSunshinee.

Edit: 8. Zakaz używania grafiki software, bo na tej grafice widać niewidocznych.

Edytowane przez xSunshinee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.  Opcja dobra tylko powinna mieć ograniczenie czasowe do ilu sec po śmierci można jej użyć.

2. Odpada.

3. Komandosa od innych klas różni to,że jego szybki bieg jest na przyciskach "a" i "d". Inni nie mają z tym problemu,więc raczej zbędna rzecz.

4. Ta umiejętność jest do naprawy już od długieeeeeeeeeeeeeeego czasu,brak rezultatów.

5. Właśnie ks-y są używane i nie widzę powodów do ich zlikwidowania.

6. Można,lecz obecne nie są takie stare. 

7. Tu nic do gadania nie mam.

8. To jest raczej wiadome jak i karane używanie grafiki software.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 8.07.2018 o 14:51, xSunshinee napisał:

7. Usunięcie z wymagań dla admina obowiązkowego steama, bo  jest dużo graczy, którzy łamią regulamin. A graczy posiadający na steam cs 1.6 jest bardzo mało, co za tym idzie mało osób składa podania. Przy graczach non steam zaproponowałbym składki miesięczne + obowiązkowy mikrofon, bo z tego co słyszałem obowiązkowy steam jest po to, żeby się komunikować, więc można to będzie robić przez ts'a

Nie, wymaganie steam nie będzie usunięte. Co najwyżej przymykamy oko w podaniu kogoś z non-steamem (jeśli dobrze pamiętam na COD 800 byli już admini na NS).

W dniu 8.07.2018 o 14:51, xSunshinee napisał:

2. Usunięcie automatycznego cl_forwardspeeda lub zwiększenie go, bo postacie są za wolne.

Jest standardowy.

W dniu 8.07.2018 o 14:51, xSunshinee napisał:

Edit: 8. Zakaz używania grafiki software, bo na tej grafice widać niewidocznych.

To jest oczywista oczywistość. Poza tym jeśli dobrze pamiętam to gracz nie wejdzie na serwer z inną grafiką niż OpenGL. Tzn. tak powinno być ale nie pamiętam czy na 800 to implementowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...