Skocz do zawartości
    Napisano (edytowane)

Panie @Bezzi dla Twojej informacji i dla każdego, kogo to interesuje. Może o Tym nie wiesz, ale istnieje takie coś jak UBT CsGo, do którego należę i nie potrzebuję specjalnie kolejnej rangi tylko po to abyś czul się zadowolony, a po drugie UBT który jest zajmuje się tylko 1.6 i za przeproszeniem teraz nie ma bladego pojęcia o CsGo i pewnie nawet go nie ma. Tak, jak Ty nie masz zielonego pojęcia, o Cs Go. Nie powinieneś nawet zabierać tam głosu. Tym bardziej iż pamiętam, ze już UBT nie masz. Chyba to wszystko, a i pamiętaj, ze opiekun, może mieć inne rangi, tak jak Moderator  może mieć UBT itd...

Tez UTB który jest oficjalnie na Forum, czyli 1.6 nie ma prawa ingerować do CsGo, bo nawet nie sprawdzacie dostarczonych dowodów. Tylko obserwujecie i w odpowiednim momencie zamykacie temat, jak zwykły moderator.

A żeby Ci rozświetlić sprawę, pisałem do wyższej administracji o podzielenie UBT na UBT 1.6 i UBT CsGo, tak, jak i stworzenie poddziału "Odwołania Csgo", żeby wszystko wyglądało przejrzyściej i jaśniej dla wielu osób.

Gdzie jest napisane, ze nie można mieć więcej rangi niż jedna?

PS: Taka informacja, jesli napisałem w złym miejscu, to Przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie. 

Edytowane przez Arcanos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    2 godziny temu, Arcanos napisał:

A żeby Ci rozświetlić sprawę, pisałem do wyższej administracji o podzielenie UBT na UBT 1.6 i UBT CsGo, tak, jak i stworzenie poddziału "Odwołania Csgo", żeby wszystko wyglądało przejrzyściej i jaśniej dla wielu osób.

Tak, ale nie ma takiego działu i dziwnie wygląda jak opiekun serwera zajmuje się odwołaniem. Cs go jest na tyle popularne, że kilka osób, które są obecnie posiadają GO i są w stanie weryfikować demka itp, czy może jednak nadal żyjemy w średniowieczu? 

2 godziny temu, Arcanos napisał:

Może o Tym nie wiesz, ale istnieje takie coś jak UBT CsGo, do którego należę i nie potrzebuję specjalnie kolejnej rangi tylko po to abyś czul się zadowolony

I tu sie mylisz i to grubo, jako osoba która 'posiada' takową rangę powinna ją mieć w profilu, nie rozumiem dlaczego jej nie masz, stworzenie rangi to nie problem dla techników. Dlatego nie wiem skąd Twoje zdziwienie na notatkę, nie zostałem poinformowany, a powinienem ;)

Mimo to i tak uważam, że demka sprawdzane przez opiekuna gdzie jego podwładni admini banują nie powinno mieć miejsca z jasnych przyczyn, lecz nie mi w to ingerować mogę jedynie powiedzieć co o tym myślę.

Wyjaśnione,  pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    1 godzinę temu, Bezzi napisał:
    3 godziny temu, Arcanos napisał:

Tak, ale nie ma takiego działu i dziwnie wygląda jak opiekun serwera zajmuje się odwołaniem. Cs go jest na tyle popularne, że kilka osób, które są obecnie posiadają GO i są w stanie weryfikować demka itp, czy może jednak nadal żyjemy w średniowieczu? 

Może dziwnie wygląda, ale dostałem informację od admina, że wyjechał i nie może rozpisać demka, a w pewnym sensie, ja za nich odpowiadam, dlatego też postanowiłem rozpisać za niego. Fakt może i admini posiadają Csgo, ale nie koniecznie grają systematycznie lub nawet w ogóle nie grają. A jeśli są takie osoby, jak mówisz, to dobrze tylko właśnie, pytanie które to osoby. Z mojej obserwacji na forum wynika, że większość może i ma Csgo, ale nie gra, ponieważ gra w 1.6.

Oczywiście to moje zdanie, a jak jest na 100% też nie wiem. 

1 godzinę temu, Bezzi napisał:

I tu sie mylisz i to grubo, jako osoba która 'posiada' takową rangę powinna ją mieć w profilu, nie rozumiem dlaczego jej nie masz, stworzenie rangi to nie problem dla techników. Dlatego nie wiem skąd Twoje zdziwienie na notatkę, nie zostałem poinformowany, a powinienem ;)

Mimo to i tak uważam, że demka sprawdzane przez opiekuna gdzie jego podwładni admini banują nie powinno mieć miejsca z jasnych przyczyn, lecz nie mi w to ingerować mogę jedynie powiedzieć co o tym myślę.

Tak, jak pisałem, uprawnienia posiadam nie oficjalnie oraz była pisałem o stworzeniu rangi, tak, jak i oddzielnego poddzialu, dlaczego nie zostało to zrobione nie? Nie wiem, na początku gdy serwery były dołączane z takim pomysłem wyszedłem, ale to już było dawno i może po prostu ktoś zapomniał. 

I czy zdziwiłem się na taką notatkę, szczerze mówiąc, to nie. Ogólnie zastanawiałem się czy zamykać sam,, jak mówisz nie mam rangi UBT, dlatego nigdy nie zamykalem, żeby właśnie nie było niedomówień. 

Napisze w propozycjach, jeszcze raz o range i nowy dział, żeby wszystko było jasne. 

Co do admina tak jak pisałem, nie miał możliwości rozpisania, dlatego postanowiłem napisać demko za niego. Moim zdaniem, to moi admini i ja za nich ponosze odpowiedzialność oraz nie chciałem, aby zostało to zaniedbane. 

Mam nadzieję, że wszystko jest już wyjaśnione. Temat zamykam. 

Pozdrawiam Arcanos :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.