Skocz do zawartości
FunnyPuma

[ODRZUCONE]Podanie na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Jest.

-Minimum 400 sensownych postów; Jest.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Myślę, że jest.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Jest, aczkolwiek nie ukrywam, że zdarza mi się popełniać błędy. 

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Brak

 

Imię: Przemek
Wiek: W październiku 18
Czas spędzony na forum: Konto mam od października 2013
Doświadczenie w moderowaniu: Podstawy, np. otwieranie/zamykanie tematów czy też ich przenoszenie. Szybko się uczę, także zdobycie większego doświadczenia nie będzie problemem.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Raz zdarzyło się dostać upomnienie (+0) za spam.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Zależy od dnia, jednego dnia mogę np 3 godziny, a drugiego dnia np. 30 minut.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Widać, że potrzebna jest pomoc zielonym, skoro została otworzona rekrutacja na Moderatora, więc postanowiłem napisać to podanie. Zależy mi na tej funkcji, jest to moje drugie podanie na Moderatora. Patrząc na kryteria, jakie postawione są dla przyszłego Moderatora, to w moim odczuciu je spełniam. Jestem osobą godną zaufania, znam dobrze regulamin i go przestrzegam, a za tym idzie to, że nie dostaje upomnień ani ostrzeżeń za regulamin. Owszem, raz się zdarzyło dostać upomnienie, lecz to było dawno i od tamtej pory nie dostałem żadnego upomnienia czy też ostrzeżenia. Jestem osobą z wydaję mi się dobrą kulturą, sumienną, obiektywną oraz nie wdaję się w konflikty. Swoje aktualne obowiązki wykonuję zdaję mi się, że dobrze, staram się je wykonywać jak najlepiej. Wydaję mi się, że moderowanie nie powinno przeszkadzać, abym pełnił dalej moje funkcje, ani też funkcje, które pełnię nie powinny przeszkadzać mi w moderowaniu. Nie rezygnuję zbyt szybko ze swoich rang, potrafię być na każdym stanowisku długo, rezygnacja jest ostatecznością. Jeśli szansa zostanie mi dana to jestem pewien, że poradzę sobie z funkcją Moderatora i nie zmarnuję danej szansy.

 

@Gustaw

Skąd wniosek, że jestem jak to napisałeś zbyt "głodny" posiadania dużej ilości rang? Teraz to piszesz głupoty, nie mam 11 lat, żeby biegać za rangami... Odpowiadam - nie potrzebuje dużej ilości rang, zresztą aktualnie nie mam ich tak dużo i nigdy nie miałem.

To samo, jeśli chodzi o podejście "kogo znamy to go nie karamy". Również bzdura, ja tak nie postępuje. ;) Zresztą nie wiem skąd Ty możesz wiedzieć takie rzeczy skoro nie współpracowałem z Tobą zbyt, zrezygnowałeś jakieś 1,5 tyg po przyjęciu mnie na admina na 200, a jak jeszcze byłeś OP, to grałeś rzadko, dosłownie kilka razy Cię widziałem na serwerze, Ty w tamtym czasie robiłeś mniej godzin przez miesiąc niż ja w tydzień. Tak jak wcześniej wspomniałem, nie graliśmy zbyt często na serwerze w tym samym czasie, więc nie wiem skąd coś takiego Ci przyszło do głowy. Wyjaśnij mi. :)

Ja Ci nie wytykam błędów. :) Dobra, ale tego typu głupoty mogłeś sobie darować. :) Jak masz takie bzdury pisać, to lepiej nic nie pisz. :)

 

 

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdaje Ci się wydaje Ci się? : P

Cóż miałem okazję z Tobą pracować i nie było żadnych większych problemów,ALE moim zdaniem jesteś zbyt cichy i skromny, nie widać Cie na forum, nie potrafisz wejść komuś w słowo, a moderator musi to robić i być stanowczy. Jeśli to poprawisz to zmienię zdanie, powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na TAK.Masz wbitych 602 postów a w wymaganiach jest 400 :) Dużo grasz na serwerze COD 400.Ale jest jeden minus Jak dla mnie to ty jesteś anonimowy :ph34r:

Postaraj się nie być anonimowcem.

 

Jestem na Tak

 

Pozdrawiam Ola <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymagania spełniasz jestem z nami już bardzo długo, starasz się zawsze robić wszystko dobrze, angażujesz się w pracę Admina, uważam ze jeśli chcesz spróbować swoich sił tutaj powinni dać CI szanse ;) ponieważ znamy się już trochę i nigdy nie widziałem abyś robił złego ;D  Jestem na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szansa Ci się jak najbardziej należy. Jesteś bezkonfliktowy (Przynajmniej nie słyszałem o problemach z Tobą), staż na forum posiadasz oraz chęci do pracy też są. Na Tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak.Rozmawiałem z tobą na tsie. Jesteś sumiennym człowiekiem który przykłada się do swoich obowiązków.

Wiem że poradzisz sobie na tym stanowisku ponieważ jesteś odpowiedzialny,stanowczy i pracowity.

 

Edytowane przez DonGrandeMasuoli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W zasadzie to nie widzę żadnych przeciwwskazań, jesteś spokojny, wystarczająco odpowiedzialny i co najważniejsze bezkonfliktowy. Wszystkie wymagania spełnione, jestem na TAK 

powodzenia ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie jestem na NIE. Dlaczego? Już mówię :)

-Jednym z powodów jest to co napisał  najlepszy gracz FNATIC --> @Wandi    chyba że się mylimy to sorki 
- Zbyt " Głodny " jesteś posiadania dużej ilości rang na forum
- Współpracowałem z Tobą na serwerach i jeśli też masz takie podejście, że kogo znamy to go nie karamy  to tutaj duży MINUS. 

@FunnyPuma   Nie muszę mieć informacji żeby takie rzeczy pisać ;) Wystarczyło być tego świadkiem ;) Nie wyciągaj tego co ja robiłem bo widziałem że jeśli już nie mogłem to pisałem rezygnacje. Co do tego że mało grałem miałem problemy z komputerem przez miesiąc ;) I na dodatek to nie ja pisze podanie o moderatora tylko Ty więc czemu moje błędy tutaj wytykasz?  Powiedziałem jak było nie wiem czy jest dalej :)
 
Ale jak to się mówi wszystko wyjdzie w praniu  GL  ;)

Edytowane przez Gustaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


minelo juz tyle czasu od kiedy jestes na sieci a ja nadal Cie nie poznałem :/ posposiadasz  wazne funkcje na sieci i póki co nie widze Cie w roli moderatora. Daj o sobie lepiej znac, moze jakis konkurs zrob lub rozkręc jakas imbe na forum xD poki co jestem na nie ale życzę Ci powodzenia, jesli zostaniesz modkiem to bede Ci kibicował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamiętam kilku cichych moderatorów, którzy dobrze odwalali swoją robotę. Pumy aktualnie nie ma wszędzie, ale powtarzanie jak mantrę, że go nie znacie, więc nie (blabla) - to raczej ignorancja. Jeżeli ma jakieś poważne rangi to znaczy, że gdzieś się pokazał i z tego co wiem to robi co ma robić.

Puma to raczej nie jest jakiś charyzmatyczny lider, który poprowadzi zielonych zomowców do walki z użyszkodnikami, aczkolwiek z pewnością zrobi wszystko co będzie musiał żeby się wywiązać ze swoich obowiązków, bo taki już jest i tyle.

Nie popada w konflikty (nie włączamy w to muminka, bo z nim nawet Mahatma Ghandi miałby kosę), kultura na wystarczającym poziomie (każdy sobie czasem kurwnie), stylistyka okej. Poświęca tu dużo czasu, bo na serverze ukręca 20h+ tygodniowo, co jest dobrym osiągnięciem (często sięga 30+, tak sobie wypośrodkowałem).

Idealnym moderatorem z waszych snów nie będzie na pewno, ale uważam, że Puma to jest jakiś materiał na solidnego moderatora, który dużo czasu spędzi na pchaniu tego gówna, multi gówna.

Pozdrowionka, teraz będzie top anime battle - senor vs junor, obaj to dobrzy kandydaci.

PS. Puma to najlepsza tokarka automatyczna, elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też jestem na TAK , pumę kojarzę z przed paru dobrych lat. Jako support pomaga serwerom (nie raz pomagał między innymi mi na codzie 200). Na forum tak samo może jest cichy ale nie każda osoba która przebywa na forum musi spamować na sb tak samo jak przesiadać na ts. Rangi ma i się z nich wywiązuje solidnie więc czemu nie dać mu szansy w roli moderatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam jak sprawdzić czy rzeczywiście z rangi support admina wywiązujesz się tak jak powinieneś ale skoro ją nadal masz to jestem na tak w Twoim podaniu.
Na forum od bardzo dawna panuje tzw. 'kolesiostwo' i nowe mordeczki mają utrudnioną drogę do poważniejszych rang dlatego też jestem za daniem Ci szansy - jak sobie nie poradzisz to Cię wypier.dolą i tyle.
Powodzenia, masz mój głos.

edit: teraz zauważyłem że masz konto od 2013 roku i tym bardziej uważam że można dać Ci szansę abyś został moderatorem forum.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pumo, dziwna sytuacja.

Osobiście jestem na TAK, nawet przypominasz mi moje podanie sprzed kilku lat na modka - jesteś osobą która nie wchodzi w spiny, raczej stoi z boku oraz obserwuje, przez co może na chłodno kalkulować. Takie cechy jak dla mnie są poszukiwane u moderatora, jednak na tę chwilę jeszcze chcę sprawdzić kim jesteś, trochę więcej zgłoszeń - nie musisz wchodzić w polemikę, tylko chce mieć pewność, że zgłaszane rzeczy to rzeczywiście wykroczenia.

Jeszcze ciut ciut... a zielono będzie CI, na tę chwilę poczekamy jeszcze:)

 

Pozdrawiam, 

Janusz Gajos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...