Skocz do zawartości
RYBSON

[ODRZUCONE][Moderator] Rybson

Rekomendowane odpowiedzi

Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; +

-Minimum 400 sensownych postów; +

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; +

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; +

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; +

 

Imię: Szymek

Wiek: 17 Wiosen

Czas spędzony na forum: ~13d 12h

Doświadczenie w moderowaniu: Podstawy.

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie - szybko się uczę.

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Głównie za spam

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Mam je odpalone praktycznie cały czas kiedy tylko mam włączony komputer więc z łatwością mogę szybko reagować na zgłoszenia.

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Po raz drugi składam podanie i liczę, że tym razem się uda. Chciałbym sprawdzić swoich sił jako moderator. Przeglądam praktycznie każdy temat na forum do którego mam dostęp. Jestem "konfidentem" co widać w ilości zgłoszonych przeze mnie postów. ( :kappa: ). Nie wdaję się w żadne kłótnie i konflikty na forum. Do obowiązków staram się podchodzić sumiennie i jeżeli ktoś ma jakiś problem to staram mu się pomóc go rozwiązać. Udzielam się w naszej społeczności od dłuższego czasu czy to na forum czy komunikatorze głosowym. Moderowanie forum będzie dla mnie czymś nowym, jednak chciałbym się w tym wykazać i dołączyć do tzw. "Zielonej policji". Regulamin forum znam myślę, że odpowiednio do piastowania tej funkcji.

Ps.

Słowo "kolesiostwo" jest mi obce :kappa:

Pozdrawiam Cieplutko. :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak!

Drugie podanie, więc widzę, że zależy Ci na tej randze. Nigdy z Tobą problemów nie było, więc myślę, że sobie poradzisz. Jedyny minus to w niektórych miejscach brakuje przecinka, więc interpunkcja to jedyny twój minus :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, RYBSON napisał:

Jestem "konfidentem" co widać w ilości zgłoszonych przeze mnie postów. ( :kappa: ).

Gdzie 50% jest nieuzasadnione i nie masz w nich racji. 

Ryba skup się na tym co masz, zmieniasz rangi jak rękawiczki, nie widzę Cię na tym stanowisku, brakuje Ci podstaw do bycia w moderacji.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę się rozpisywał ale również jestem na nie. Niech każdy zinterpretuje zdjęcie które wklejam poniżej po swojemu.
28sa1a8.jpg

p.s tak jak napisał @Bezzi wyżej, skup się na rangach które obecnie posiadasz.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.
Nie wydaje mi się, że ranga Moderatora Forum miałaby w jakiś sposób przeszkodzić w funkcjonowaniu na ts'ie jako Moderator lub serwerach jako Support.
Jesteś aktywny, systematycznie zgłaszasz posty oraz udzielasz się wszędzie, gdzie tylko możesz pomóc.
Życzę powodzenia!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rybson umie into kolesiostwo, więc to duży plus. Właściwie to jeden z tych ziomków co ustawia się z tobą na solo, a potem zjawia się z nim 4 kolegów i biją się wszyscy prócz niego.

Generalnie podanie na +, widuję cię często na moim macoszym serverze i raczej nie mam większych wątpliwości co do twojej wiarygodności (nie mam żadnych, muszę spajacować żeby to poważnie brzmiało).

Jakieś tam warunki niby są ale je spełniłeś, więc bez problemu. Miły chłopak, przystojny (Panienki z MH - brać dzikuska), a to wielka zaleta, przystojni mają dużo reputacji.

Pomijając śmiechy i hihy - podanie na prawdę jest warte uwagi i uważam, że narybek to dobry kandydat.

Pozdrawiam, ówczesny wielokrotny moderator (dlatego twierdzę, że się nie mylę - i fajnie)

 

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


krótko i na temat jestem na tak

+miał już z tym kontakt

+ czas jaki spędza na forum 

+ kultura

gram z nim na cod 400 i mogę dodać od siebie jest miły ogarnia co trzeba 

pozdro Ryba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widać nie tylko ja zauważyłem, że lubisz co troszkę zmieniać rangę, lubisz kolorki, było wielu takich jak Ty i niestety po czasie znikało w ogóle z sieci. Oprócz tego nie mam żadnych zastrzeżeń, ale jestem na nie.

 

///

Napisałeś dziś URLOP XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edytowane przez Wandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W 100% zgadzam się ze zdaniem wandiego. Sam musisz wiedzieć czego tak naprawdę chcesz. Nie widzę sensu by rezygnować z rangi dla rangi i zmieniać kolory na forum jak skarpetki. Kolejnym minusem jest to, że nie masz zielonego pojęcia co to jest obiektywizm - już kilka razy się o tym przekonałem.  Większość twoich zgłoszeń były po prostu wyssane z palca i jestem w 90% pewny, że w większości takich zgłoszeń Ty chciałeś po prostu uwalić taką osobę warnem bo nie lubisz owej osoby albo Cię wkurzyła. Wiem jak Ty traktujesz swojego ziomeczka na ts, a jak wroga  jako Moderator TS3 i jestem przekonany, że podobne sytuacje miałby miejsce jako modek forum, dlatego też tutaj o tym wspominam. Sam oczywiście nie jestem jakimś idealnym moderatorem, ale przynajmniej staram się każdego traktować równo. 

 NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak ,kojarzę cię z tsa i z tego co wiem jesteś osobą obiektywną która przykłada się do swoich obowiązków.

Minusem jest to że trochę szybko zrezygnowałeś z opiekuna na go mod2.Pomimo tego sądzę ,że dasz sobie rade na tym stanowisku.

-Oglądanie anime XDD

 

Edytowane przez DonGrandeMasuoli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ciężki orzech do zgryzienia bedzie mial zrazik z twoim podaniem :) z jednej strony jestes aktywny i czynnie uczestniczysz w zyciu forum ale z drugiej mam wrazenie ze jeszcze jestes na tym etapie ( kazdy na nim byl ) łapania jak najważniejszych rang :) jako twoj zwierzchnik  na TS nie mam do Ciebie wiekszych zastrzeżeń ale.... ( no wlasnie jest to aleee...) 

 jestem neutralny co do twojej kandydatury lecz bede trzymal kciuki zeby Ci sie udało :) powpowodzenia byku! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę w tym podaniu dużo plusów osoby składającej- znajomość sieci, aktywność oraz komunikatywność. 

Głównym pytaniem jednak jest dopasowanie do zespołu moderatorów oraz zaangażowanie w funkcję, które tutaj jest wielką niewiadomą,  jednocześnie wpływa na decyzję. Na tę chwilę podanie nie jest zaakceptowane, jednak gdy tylko zostanie poprawiona wytrwałość i zwiększona zostanie stabilność - bedziesz miał ogromne szanse :-)

Powodzenia, 

Tomasz Niecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...