Skocz do zawartości
Ginekolog.

[ZAAKCEPTOWANE]Ginekolog na Grafika ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ginekolog.
Wiek: 16
Znajomość programów graficznych: Z photoshopem zapoznałem się 2 lata temu.
Doświadczenie w grafice: Byłem już grafikiem na forach umiem sie posługiwać opcjami w działach.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Codziennie po parę minut zależy czy coś się dzieje ciekawego
Dlaczego Ty?: Jest 1 grafik a ja mu pomogę 

Linki do zrealizowanych zleceń:

https://multi-head.pl/topic/96407-avatar/

https://multi-head.pl/topic/96384-zrealizowaneawatar-tło/

https://multi-head.pl/topic/96313-zrealizowaneawatar/

https://multi-head.pl/topic/96316-zrealizowanesygna/

https://multi-head.pl/topic/96349-zrealizowanesygna-sesio/

Wykonane przez siebie przykładowe prace:


Avki:

G8AVaLj.jpg

uTbyVr8.jpg

8C2kk4W.jpg

 

Sygnaturki:

5QbmU2M.jpg

bCBs5D6.jpg

 

Tło:
s7XS243.jpg

 

@edit @Zjarany banan *-* stary jak ja mam zrobić chociaż te 25 postów jak w tych działach co ja się znam (Grafika) nie nalicza postów ? Pod podaniem nie mogę sie podpisać bo na nim nie gram to gdzie ja mam te posty nadrobić ? Czas ,jestem już tu trochę i nic więcej nie chce tylko range żeby mnie każdy zauważał i pisał więcej zleceń.

Edytowane przez Ginekolog.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam mieszane uczucia co do Ciebie. Widziałem nie raz , jak wykonujesz zlecenia,  prace nawet niezłe. Masz doświadczenie co oczywiście na plus.

7 minut temu, Ginekolog. napisał:

Dlaczego Ty?: Jest 1 grafik a ja mu pomogę 

Nie przekonuje jakoś mocno to zdanie. Fakt jest tylko 1 grafik, ale mógłbyś coś dopisać :P Ale to takie moje czepianie się.
Niestety nie spełniasz niektórych z wymagań:

Cytat

- Minimum 3 miesiące zajmowania się grafiką

- Osoba składająca podanie powinna mieć co najmniej 24h czasu online na forum,

- Udziela się w dziale zlecenia co potwierdzi posiadanie co najmniej 3 "Zaakceptowanych" prac graficznych,

- Posiada minimum 25 postów.

Nie masz 24h czasu online na forum oraz 25 postów Poza tym resztę wymagań spełniasz.
Mimo to myślę, że przyda się grafik z doświadczeniem. Jak dla mnie na szanse zasługujesz i masz moje malutkie TAK. Mam nadzieje, że mnie nie zawiedziesz :P Powodzenia!

Pozdrawiam

Rekuseq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmieniam zdanie 

Jestem na Nie

Powody są u @Zjarany banan *-*

Zlecenia zostały wykonane przez @.:Aga:. a nie przez ciebie

Popracuj nad tymi pracami i bądź aktywny w dziale zleceń i spróbuj za 2 tygodnie.

 

Pozdrawiam Bartek Sobieszek.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie:
Po pierwsze te linki które podałeś nie zostały PRZEZ CB zrealizowane tylko przez @.:Aga:..Jeszcze podajesz ode mnie zlecenie które nie zostało zrealizowane.I ukradłeś też zrealizowane przez bezziego które też nie przez cb zostało zrealizowane.Nie spełniasz jeszcze wszystkich wymagań.

I jeszcze twoja aktywność na forum powala jak sam to napisałeś po pare minut.

 

Edytowane przez Zjarany banan *-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na NIE, jako osoba, która posługuje się programem graficznym przez dwa lata, twoje pracę są słabe. Dodatkowo - nie spełniasz wymagań:

Osoba składająca podanie powinna mieć co najmniej 24h czasu online na forum,

- Udziela się w dziale zlecenia co potwierdzi posiadanie co najmniej 3 "Zaakceptowanych" prac graficznych,

- Posiada minimum 25 postów. 

4 godziny temu, Ginekolog. napisał:

I jeszcze w gwoli wyjaśnienia - 4 na 5 linków do zleceń, które podałeś NIE ZOSTAŁY ZREALIZOWANE PRZEZ CIEBIE. 

Pierwsze nie zostało jeszcze jeszcze zrealizowane, drugie i czwarte zostały zrealizowane PRZEZE MNIE, natomiast trzeci przez @Wнo αм ι?.

Twoje pracę są słabe, za dużo renderów nałożonych na siebie, prześwietlone. Poogladaj poradniki i złóż podanie za dwa tygodnie. Tym razem z TWOIMI zrealizowanymi zleceniami. 

Edytowane przez .:Aga:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie srajcie żarem, bo argument że wkleił linki do zrealizowanych zleceń których on nie zrealizował jest z du*y.
W każdym ze zleceń dodał pracę jako pierwszy i powiem nawet że niektóre sygny mi się podobały.
Osobiście byłbym za przymknięciem oka na posty i czas online, bo to można nadrobić w praniu, a widać że na Twoje prace nie trzeba ch*j wie ile czekać i poziom jest całkiem przyzwoity patrząc na obecnych grafików.
Powodzenia.

jestem na tak

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czegoś mi brakuje w tych pracach, nie znam sie na grafice więc nie wiem czego, ale wierze, że to poprawisz. Co do postów, jeśli faktycznie nie nalicza w dziale grafika to wg. mnie jest to lekko mówiąc nieprzemyślane.

Jestem na tak. Widać, że stara się pomagać i mu zależy, a wymagania których nie spełnia są mało istotne w roli grafika.

 

Btw.

20 godzin temu, Cinq. napisał:

Zmieniam zdanie 

Po czymś takim twoje zdanie nie powinno być brane pod uwage. Jak masz zamiar sugerować się innymi odpowiedziami to nie pisz nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak
Wydaje mi się, że podczas posiadania rangi z pewnością zyskasz jeszcze więcej techniki oraz sumienności w zleceniach.
Grafików mało, coś tam działasz w dziale, także można dać ci szansę.
Powodzenia i nie zrezygnuj od razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam mam troszke beke :D 2 lata siedzisz w grafice i robisz takie prace jak osoby, ktore sie dopiero grafika zaczynaja zajmowac? xD Ja siedzie w grafice niecaly rok ( z duuuuuuzymi przerwami ) i uwazam, ze robie ch*jowe prace i jestem nobem jesli chodzi o grafike. :p  Moim zdaniem jestes tzw. "lowca rang", podanie napisane na odpierdziel. :D Rozumiem, ze tutaj na mg jest zapotrzebowanie na grafikow, ale bez przesady xD 

 

Ja jestem osobiscie na nie. Uwazam, ze nei zajmujesz sie grafika 2 lata. Moim zdaniem Twoje podanie to jedna wielka sciema xD Wymagan tez nie spelniasz takze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście uważam, że prace nie są złe. Jestem pewien, że z czasem będziesz robił coraz lepsze prace. Widać Cię w zleceniach, no i co ważne skoro piszesz podanie to zapał do pracy jest. Nie spełniasz wszystkich wymagań, ale mimo to można dać Ci szansę. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...