Skocz do zawartości
Fatal1TEG

[ZAAKCEPTOWANE]Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Fatal1T
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem nie jeden własny serwer i potrafię odróżnić czita.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Według skali zamieszczonej na forum jest to 10/10 jednakże według mojej skali jest to mocne 8 lub słabe 9/10 :).
Staż w CS-sie: Około 10 lat, oczywiście z przerwami.
Steam / NonSteam: Oczywiście steam. http://banid.pl/kto?to=0:0:20661538
Dlaczego Ty: Cóż posiadam doświadczenie a na tym serwerze brakuje admina i roi się od dzieci biegających na aimie, wh, sh itp.. Po prostu chcę wam pomóc.. Oczywiście, że nie spełniam paru wymagań dotyczących godzin i jest to mój pierwszy post tutaj jednakże zdaję sobie sprawę, że osoba która dostanie admina powinna na bieżąco sprawdzać co się dzieje na forum także proszę nie pisać rzeczy w stylu "konto pod podanie" itp.. Konto miałem założone dużo wcześniej :). Chcę tylko pomóc ze względów takich, że przez ten czas co wchodzę na ten serwer nie widziałem jeszcze admina a dzieci czitujących nie brakuje psujących grę innym.. Dodatkowo zastanówcie się w jakim świetle stawiają wasz serwer skoro przez nich nie da się tutaj pograć...
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy od mojej pracy.. Aktualnie mogę po kilka godzin dziennie jednakże w nie długim czasie ponownie idę do pracy więc ograniczy się ten czas do 1-3 godzinek.
Kontakt: Oczywiście możecie się ze mną skontaktować przez steama.. Jeżeli właściciel serwera bądź sieci sobie tego życzy mogę podać kontakt telefoniczny. 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Fatal1T/80.72.33.52:27480/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że administracja ma zerowe zainteresowanie tym serwerem w takim razie prosze zamknąć to podanie, lub usunąć bo jest to bez sensu... Tylko pytanie po co wam ten serwer skoro się nim nie interesujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...