Skocz do zawartości
    LOLSON

Tworzymy serwer od nowa?

Serwer, jest, większość rzeczy pod gildie jest zrobiona, graczy brak.

Mam pomysł aby zrobić multi serwer gdzie będzie do wyboru kilka trybów serwera.
    Minigry, survival, easyhc, skyblock etc. 
    Piszcie swoje propozycje co do serwera, jestem otwarty na nowe pomysły. Również osoby które znają się na pisaniu pluginów, budowaniu są mile widziane w ekipie. 

Pozdrawiam @LOLSON #URLOP

Pierwsza odsłona była najlepsza więc może by tak powrócić do survivalu i dodać parę urozmaiceń. Co do budowania to myślę, że mogę pomóc. Jak ogarniesz już pomysł na serwer to napisz mi na pw jaki będzie dokładnie to z tymi pluginami mogę pokombinować.

Przecież graliśmy normalnie to się bawić zacząłeś i już nie ma graczy, wystarczyło dodać authme czy jakies glupie permissie na claimy, zeby ludzie nie rozp*erdalali i tyle

Napisano (edytowany)

-Typowy serwer pod *top*graczy w pvp i do tego kopalnia z działkami(25x25(chyba wystarczy) żeby było można chować ity również w działkach top 15 jakies i różne komendy żeby dodać i itp (plugin pod to jak cos). Jak cos mogę pomóc(w budowie) i ogarnąć modrą ekipkę(jak by chcieli oczywiscie to nie odemnie zlaeży) pod pluginy i budowanie 

-Byłem kiedys również na takim serwie że były bossy na arence  się respiły co iles czasu  

-jak cos pisz pw :P 

Edytowano przez PlayHard

Działki spoko ale po co top15 graczy ? To nie będzie serwer wtedy pod gildię to będzie zbędne jeżeli będą działki to niech będą do kupienia na spawnie za jakąś ilość np za 20 diaxow (cenę se zmienicie jeżeli uważacie za dużo). Komendy są Lolek umie je sam ogarnąć więc ale i tak lepiej by było lepsze skyblock lub survival z dzialkami.

No dobra @Diablo Sensei

- działka za kasę nie przejdzie (bo na innych serwerach wystarczy że se wpiszą komendę(/plote create ) i bendo mieli działkę . Serwerów nazw nie bende podawał )

-Co ty chcecie osiągnąć z wojnami gildiami jak serwer jest na 10 slotów (był) to jest bezsensowne . Jak już się robi wojny gildi najpierw się ustala team (1,2) i wtedy można zrobić na 10 slotów jak bendzie 2 drużyny po 5 osób (ustalone) a nie odrazu , albo robisz (przepraszam za reklamę)jak na   !!!kwadratowej masakrze!!! że się zbiera ludzi i się ustala

-sky block spoko ale i tak musi być top 15 wysp , różne kopalnie itd.

Działke można zamienić, tak jak się robi szafę grającą. Działka by obejmowała 50x50 kratek. Zwykły gracz by mógł postawić 2/3 a vip/svip do 6 

Czy są tu jacyś chętni technicy do ogarnięcia/przerobienia potrzebnych pluginów?:) 

Bierzesz się za serwer mc, gdzie nawet nie wiesz jaki mod ma być + nie umiesz nawet  przerobić pluginów  ? xD

Po takiej reklamie szczerze nawet na  ten serwer  bym nie wszedł.

Bt LOLSON,

Sam stawiałem serwery i przerabiałem pluginy etc, a teraz robię ankietę żeby orientować się co by woleli gracze. A pytam się o pomoc, bo nie mam zamiaru robić 3 raz wszystkiego od nowa sam.

3 raz?? pierwszy serwer byl vanilla, to co ty gadasz skoro authme dales i wielki programista wszystko sam robiący lolz, skoro raz nie potrafisz zrobić serwera do porządku to możesz robić nawet 10 razy, ale żebyś to kiedyś skończył, bo nudą wieje i amatorką 

Może najlepiej zrobić głosowanie jaki serwer tylko które są wypowiedziane w tym temacie niż robić spam

Jak dla mnie robienie jednego moda nie ma sensu.
    Zrobimy serwer z podziałem na pod serwery minigames, survival z działkami, frakcje, skyblock etc. 

Nadal poszukuję techników, sam tego nie ogarnę. 

Osoby chętne proszę o kontakt na PW.

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.