Skocz do zawartości
UWAGA_STRZELAM

Ogromny Problem :(

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy jest ogromny problem z brakiem adminów na COD 800 i złożyłem jedno zgłoszenie że jest cziter to wbijam i jest drugi, proszę właściciela serwera o egzekwowanie od swoich podwładnych częściej wbijania na serwer niż robią to do tej pory.Sam chętnie złożył bym podanie ale po pierwsze na forum zarejestrowałem się dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, UWAGA_STRZELAM napisał:

Sam chętnie złożył bym podanie ale po pierwsze na forum zarejestrowałem się dziś.

Jeśli poza forum spełniasz pozostałe warunki (przynajmniej mniej więcej) to złóż podanie.

Admini muszą w tygodniu przegrać minimum 7 godzin. Jeśli tyle wyrabiają, to nie możemy ich zmusić żeby grali więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spokojnie spróbuje to opanować od jutro bo mnie nie było(urlop) , a reszta to nw co robi . Poświęce cały dzień żeby temu zapobiedz. (jutro) ps. @SUNN. jaki był rekord aktywności na serwerze (jeden tydzień + wszystkich adminów z forum nie tylko z cod 800) może na pw ? PROSZE 

 

//SUNN.: Konkretnego rekordu nie pamiętam ale chyba @Nodi wykręca(ł) po 40-60h w tygodniu. Swego czasu też do tych okolic dobijał  @ARNOLD KOPYTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...