Skocz do zawartości
musesport

[ODRZUCONE]Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry:musesport

Godzina, data zdarzenia:niewiadoma

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP:185.139.124.81

Uzasadnienie:Jestem oburzony całą sytuacją , bo ja jako gracz który kupuje u was vipa na tydzień dostaje bana za nic -owszem wyzywałem graczy raz mi sie to zdarzyło i dalej tego nie robiłem.Dalej jest taka sprawa jak można dawać bana na 3 dni za wyzywanie, zrobiłem to raz nie wiem co macie za administrację ale to jest dla mnie dziwne  i chore nie wiem ale ban mi sie nie należy ten ban którego dostałem był po za grą chciałem wejść przed chwila a zostałem tego pozbawiony. Oczekujecie że ktoś u was kupi vipa jak ktoś daje bany za darmo. Żądam odbanowania mi konta i dania kary administratorowi który go dał.

Edytowane przez musesport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To, że nie ma admina  to nie znaczy, że Ty sobie na serwerze możesz robić co Ci się podoba. Na Twoje nieszczęście znalazły się osoby, które zgłosiły mi co wyprawiałeś więc pozwoliłam sobie zerknąć w logi tak jak prosili :)
 

L 08/05/2018 - 09:39:17: musesport : jak szmaty z 15 stron
L 08/05/2018 - 09:49:23: *DEAD* musesport : 2 osoby wh maja
L 08/05/2018 - 09:55:39: *DEAD* musesport : kurwo wylanczaj to widze ze ma
L 08/05/2018 - 09:56:02: *DEAD* musesport : ten zyga je***y i 2
L 08/05/2018 - 10:49:35: *DEAD* musesport : wex idx pan do ch**a
L 08/05/2018 - 17:02:37: *DEAD* musesport : kurwo jebana z awka cfelu kamp pi*******y
L 08/05/2018 - 17:03:02: *DEAD* Sobek | 23CM : Kultury Pajacu ,)
L 08/05/2018 - 17:03:10: *DEAD* musesport : twoja stara


Już pomijam wszelkie płacze typu "L 08/05/2018 - 09:31:30: *DEAD* musesport : gramy 1 bs a nie k***a pojebalo was".

Za samą obrazę typu "kurwo" u nas leci ban na minimum 3 godziny a Ty dodałeś tam sporo więcej od siebie plus ta głupkowata odzywka na samym końcu... Cudze "stare" to Ty zostaw lepiej w spokoju ;)  Twoje tłumaczenie, że raz wyzwałeś a później tego nie robiłeś jest trochę słabe bo później po prostu wyszedłeś z serwera bo wbiłam tam parę minut po całej tej sytuacji żeby wlepić Ci bana i Cię już nie było ;)  A ban dlatego na 3 dni bo nie wiedziałam kiedy nas znów zaszczycisz swoją obecnością na serwerze a chciałam żebyś go po prostu odczuł i kolejnym razem pomyślał 10 razy zanim kogoś u nas wyzwiesz.

Pozwolę sobie jeszcze coś dopisać ;)

L 08/03/2018 - 20:00:50: *DEAD* musesport : idx pan w ch*j wyjebbali na a wszyscy jak sznmaciary je***e
L 08/03/2018 - 20:18:00: musesport : k***a co za nick psycho fans ziomek ty dla nich laske pewnie walisz


Na pewno jeden raz Ci się zdarzyło u nas kogoś wyzwać? :)

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, ~Czarna~ napisał:

To, że nie ma admina  to nie znaczy, że Ty sobie na serwerze możesz robić co Ci się podoba. Na Twoje nieszczęście znalazły się osoby, które zgłosiły mi co wyprawiałeś więc pozwoliłam sobie zerknąć w logi tak jak prosili :)
 

L 08/05/2018 - 09:39:17: musesport : jak szmaty z 15 stron
L 08/05/2018 - 09:49:23: *DEAD* musesport : 2 osoby wh maja
L 08/05/2018 - 09:55:39: *DEAD* musesport : kurwo wylanczaj to widze ze ma
L 08/05/2018 - 09:56:02: *DEAD* musesport : ten zyga je***y i 2
L 08/05/2018 - 10:49:35: *DEAD* musesport : wex idx pan do ch**a
L 08/05/2018 - 17:02:37: *DEAD* musesport : kurwo jebana z awka cfelu kamp pi*******y
L 08/05/2018 - 17:03:02: *DEAD* Sobek | 23CM : Kultury Pajacu ,)
L 08/05/2018 - 17:03:10: *DEAD* musesport : twoja stara


Już pomijam wszelkie płacze typu "L 08/05/2018 - 09:31:30: *DEAD* musesport : gramy 1 bs a nie k***a pojebalo was".

Za samą obrazę typu "kurwo" u nas leci ban na minimum 3 godziny a Ty dodałeś tam sporo więcej od siebie plus ta głupkowata odzywka na samym końcu... Cudze "stare" to Ty zostaw lepiej w spokoju ;)  Twoje tłumaczenie, że raz wyzwałeś a później tego nie robiłeś jest trochę słabe bo później po prostu wyszedłeś z serwera bo wbiłam tam parę minut po całej tej sytuacji żeby wlepić Ci bana i Cię już nie było ;)  A ban dlatego na 3 dni bo nie wiedziałam kiedy nas znów zaszczycisz swoją obecnością na serwerze a chciałam żebyś go po prostu odczuł i kolejnym razem pomyślał 10 razy zanim kogoś u nas wyzwiesz.

Co proszę a gdzie jest regulamin czemu spojrzałaś z perespektywy na to że ja kogoś obrażam (jak szmaty z 15 stron) nie miałem na celu nikogo obrazić to jest przenośnia 2 sprawa czemu nie ma wszystkiego czatu tylko mój jest pokażany nie spojrzałaś na to że inni jeszcze gorzej sie wyzywają i nie dostają bana. następna sprawa na u@ zgłaszam 50 razy że ktoś ma wh ty masz na to olewke wychodzisz po 1 rudzie z serwera nie wiem ale uważam to co jest tu za napisane za słabe żeby komuś dawać bana na 3 dni upomniałaś mnie wcześniej, a jeszcze grzej sie dzieje jak nie ma cie albo jak jesteś też tak jest na czacie i ludzie nie dostają banów uważasz za stosowne mnie banować po tym jak już jest po ptakach a ciebie nie było raczej nie jest to stosowne banujesz mnie gdzie ja kupiłem vip trochę to jest dziwne zdarzyło mi sie wk*****ć bo nie czytasz tego co ja pisze na u@ do ciebie olewasz C.D.N  To że miałem do kogoś coś że coś ma a nie było administratora, ja po zakupionym vipie mam grać z kimś kto jest odpalony i to widać po nim w dodatku droga adminko Czarna olewasz to co ja pisze do ciebie twoim obowiązkiem jest sprawdzenie gracza a nie granie i w dodatku wychodzenie po 1 rundzie z gry. Osoby które mnie zgłosiły same zapewne tak robią a nawet gorzej zacytuję Kultury (Pajacu) czy to nie jest obraza ja uważam to za obrazę. Twoim zobowiązaniem jest pilnować serwera a nie wyszukiwać ofiar i dawać i bany za nic nie określiłem sie kogo tam wyzywam może sam do siebie to pisałem wiec żądam zdegradowania adminiki czarnej oraz unbana.

Edytowane przez musesport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To że miałem do kogoś coś że coś ma a nie było administratora, ja po zakupionym vipie mam grać z kimś kto jest odpalony i to widać po nim w dodatku droga adminko Czarna olewasz to co ja pisze do ciebie twoim obowiązkiem jest sprawdzenie gracza a nie granie i w dodatku wychodzenie po 1 rundzie z gry. Osoby które mnie zgłosiły same zapewne tak robią a nawet gorzej zacytuję Kultury (Pajacu) czy to nie jest obraza ja uważam to za obrazę. Twoim zobowiązaniem jest pilnować serwera a nie wyszukiwać ofiar i dawać i bany za nic nie określiłem sie kogo tam wyzywam może sam do siebie to pisałem wiec żądam zdegradowania adminiki czarnej oraz unbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było zgłoszenie na Ciebie więc wypowiedzi innych są tutaj zbędne. Nie muszę być na serwerze i Cię upominać żeby dać Ci bana I nie Ty pierwszy posiadaczu VIPA bana w taki sposób dostałeś ;). Na u@ zgłaszasz osoby czyste grające u nas x czasu więc nie będę banować bo Ty masz taką ochotę. To wszystko z mojej strony bo widzę, że dalsza dyskusja nie ma sensu. ;)  A teraz możecie mnie już zdegradować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, musesport napisał:

Jestem oburzony całą sytuacją , bo ja jako gracz który kupuje u was vipa na tydzień dostaje bana za nic

VIP nie ma immunitetu. Graczy VIP regulamin dotyczy tak samo jak każdego innego gracza. A oburzony jestem ja. Twoimi wyzwiskami.

6 godzin temu, musesport napisał:

ban mi sie nie należy

Wyzywałeś, zresztą sam się do tego przyznałeś. Obrażanie = ban, więc jak najbardziej zasłużyłeś.

6 godzin temu, musesport napisał:

ten ban którego dostałem był po za grą

Owszem, @~Czarna~ sprawdzała wczoraj logi i znalazła co nieco na Twój temat :) Poza tym nikt nie powiedział że bana można dostać tylko będąc w grze. Regulaminu należy przestrzegać zawsze i wszędzie.

6 godzin temu, musesport napisał:

Oczekujecie że ktoś u was kupi vipa jak ktoś daje bany za darmo.

Za darmo? Kpisz sobie? Wyzywasz od kurw, jeździsz po rodzicach i mówisz że dostałeś bana za darmo?

20 minut temu, musesport napisał:

Co proszę a gdzie jest regulamin czemu spojrzałaś z perespektywy na to że ja kogoś obrażam (jak szmaty z 15 stron) nie miałem na celu nikogo obrazić to jest przenośnia

Dawno nie słyszałem tak głupiego wytłumaczenia ;) Obraza to obraza. To Twój problem jak inni odbiorą Twoje słowa, dlatego należy je dobierać odpowiednio.

20 minut temu, musesport napisał:

czemu nie ma wszystkiego czatu tylko mój jest pokażany nie spojrzałaś na to że inni jeszcze gorzej sie wyzywają i nie dostają bana.

Bo w tym temacie omawiamy TWOJE zachowanie a nie innych graczy. Kto wyzywał albo zasłużył w inny sposób, ten dostaje bana.

20 minut temu, musesport napisał:

następna sprawa na u@ zgłaszam 50 razy że ktoś ma wh ty masz na to olewke wychodzisz po 1 rudzie z serwera

Przypominam że na serwerze nie widać adminów którzy sprawdzają graczy. Poza tym warto czytać czat, ponieważ z tego co widzę admini niejednokrotnie Ci odpowiadali w prywatnej wiadomości ale ignorowałeś to i zgłaszałeś nadal.

20 minut temu, musesport napisał:

a jeszcze grzej sie dzieje jak nie ma cie albo jak jesteś też tak jest na czacie i ludzie nie dostają banów

Jeśli nie ma admina na serwerze to jak ma niby zbanować? Nie siedzimy cały dzień w logach. Ty dostałeś bana bo zostałeś zgłoszony i Czarna sprawdziła logi :)

20 minut temu, musesport napisał:

uważasz za stosowne mnie banować po tym jak już jest po ptakach a ciebie nie było raczej nie jest to stosowne banujesz mnie gdzie ja kupiłem vip trochę to jest dziwne

 Nawet gdyby się wstrzymała z dodaniem bana, to w momencie pojawienia się na serwerze i tak byś go dostał ;) A VIP nie ma nic do tego, VIP nie daje ani immunitetu ani żadnej innej nietykalności. Masz bonusy w grze ale poza tym jesteś traktowany na równi z innymi.

13 minut temu, musesport napisał:

Twoim zobowiązaniem jest pilnować serwera a nie wyszukiwać ofiar i dawać i bany za nic nie określiłem sie kogo tam wyzywam może sam do siebie to pisałem wiec żądam zdegradowania adminiki czarnej oraz unbana.

Kpina. Oczywiście że ban jest słuszny, a te Twoje wytłumaczenia są po prostu słabe i naiwne. Wyzywasz graczy, dostajesz słusznego bana i ciśniesz ściemę że to niby do siebie.

Jedyne co pozostaje do dyskusji to długość bana (a nie jego słuszność, bo jest absolutnie słuszny). Jest to Twój pierwszy ban, poza tym został nadany jak już Cię nie było na serwerze więc większości kary nie odczułeś. Dlatego skracam bana do 1 dnia (czyli wygaśnie około godziny 17). Nie ma miejsca na takie wyzwiska. Do godziny siedemnastej akurat odczujesz skutki swojego zachowania.
Zobaczę jeszcze jeden Twój pojazd po rodzicach albo od k*rw i 3 dni bana to będzie mało. Akurat takie zachowania piętnujemy z całą mocą i bezlitośnie.

O unbanie mowy nie ma, tak samo jak o degradacji :)

PS. Używaj opcji "edytuj" zamiast pisać post pod postem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...