Skocz do zawartości
Witu$

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: pr0st0 w łeb
Wiek: 16
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem przez rok adminem na csgo #8 i ogarniam :_)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8 nikt nie zna go w 100% ;D
Staż w CS-sie: 3-4 lata 
Steam / NonSteam: Non
Dlaczego Ty: Spędzam w grze jak i na serverze dużo godzin. Jestem gotów podołać tej funkcji i wspomóc obecnych adminów, których rzadko widzę w grze :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: bardzo róznie raz nie chce mi się grac a jak siądę to mogę grac  od 3 do 6-7h :D
Kontakt: ts, e-mail
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Pr0st0 w leb/145.239.237.106:27060/

@VisTeR.'

Edytowane przez Witu$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE!

-steam

+ amxx

+jakieś tam doswiadczenie ma

- gt w ciągu tygodnia grałeś zaledwie 2 dni :) A jak mi wiadomo admin powinien być aktywny codziennie ;)

A co do ciebe  może 2 razy Cię na serwerze widziałem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 8.08.2018 o 13:40, OseRaN napisał:

Jestem na NIE!

 

- gt w ciągu tygodnia grałeś zaledwie 2 dni :) A jak mi wiadomo admin powinien być aktywny codziennie ;)

A co do ciebe  może 2 razy Cię na serwerze widziałem :P 

To tak jestem osobą pracująca i tak nie przeznaczam dużo godzin na grę chociaz jak jestem wolny od pracy to sobie pogrywam. 

Admin powinien być codziennie? Bzdura admin ma zrobić  7h w tygodniu czyli może grać po godzince  dziennie :) lub odrobić jakiś dzień grając więcej w następnym dniu

Co do twojej ostatniej wypowiedzi 

To może mnie widziałeś na servie z 2 razy gdyż mocno zawaliłeś  GT gdy grałem po 3-4h dziennie i żadnego admina nie było?

 

Co do Ciebie @M4lik  - Nigdy Cię nie widziałem na serwerze?  Hmmm może dlatego że masz  19h na nim i jakoś dziwne ze ja Ciebie widziałem ze 3 razy ;) hehe

@hiimsinek może rozwiń swoją wypowiedź chętnie się dowiem co mam w sobie poprawić 

Bo z twojej wypowiedzi nikt nic nie wywnioskuje; ) ^*^

@Diablo Sensei spokojnie 7h w tygodniu zrobię tak na csgo modzie dawałem z siebie wszystko było i nawet po 45h w tygodniu.  Doskonale znam połowę administracji i masę dobrych ludzi, którzy mi pomogli na starcie ;) lecz przyznam tak mało gram gdyż tak jak wyżej napisałem chodzę do roboty ale wszystko na spokojnie ;) Również życzę zdrówka 

Edytowane przez Witu$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm jestem neutralny ponieważ niby masz te godziny lecz masz tylko przegrane 2 dni jak będziesz więcej grał. Wracając staram brak u cb steama A teraz jest obowiązkowy jakby co ale ale byłeś adminem na cs:go modzie #8 i widziałem że ogarniasz tyle co ja wiem żadnych problemów z Tobą nie było zostaje jako neutralny i życzę Ci powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...