Skocz do zawartości
    Napisano (edytowane)

Nick: pr0st0 w łeb
    Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem przez rok adminem na csgo #8 i ogarniam :_)
    Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8 nikt nie zna go w 100% ;D
    Staż w CS-sie: 3-4 lata 
    Steam / NonSteam: Non
    Dlaczego Ty: Spędzam w grze jak i na serverze dużo godzin. Jestem gotów podołać tej funkcji i wspomóc obecnych adminów, których rzadko widzę w grze :D
    Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: bardzo róznie raz nie chce mi się grac a jak siądę to mogę grac  od 3 do 6-7h :D
    Kontakt: ts, e-mail
    Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Pr0st0 w leb/145.239.237.106:27060/

@VisTeR.'

Edytowane przez Witu$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE!

-steam

+ amxx

+jakieś tam doswiadczenie ma

- gt w ciągu tygodnia grałeś zaledwie 2 dni :) A jak mi wiadomo admin powinien być aktywny codziennie ;)

A co do ciebe  może 2 razy Cię na serwerze widziałem :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

Jestem na Nie

-Steam

-gt

+amxx

- nigdy nie widziałem cie na serwerze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

Napisano (edytowane)
    W dniu 8.08.2018 o 13:40, OseRaN napisał:

Jestem na NIE!

- gt w ciągu tygodnia grałeś zaledwie 2 dni :) A jak mi wiadomo admin powinien być aktywny codziennie ;)

A co do ciebe  może 2 razy Cię na serwerze widziałem :P 

To tak jestem osobą pracująca i tak nie przeznaczam dużo godzin na grę chociaz jak jestem wolny od pracy to sobie pogrywam. 

Admin powinien być codziennie? Bzdura admin ma zrobić  7h w tygodniu czyli może grać po godzince  dziennie :) lub odrobić jakiś dzień grając więcej w następnym dniu

Co do twojej ostatniej wypowiedzi 

To może mnie widziałeś na servie z 2 razy gdyż mocno zawaliłeś  GT gdy grałem po 3-4h dziennie i żadnego admina nie było?

Co do Ciebie @M4lik  - Nigdy Cię nie widziałem na serwerze?  Hmmm może dlatego że masz  19h na nim i jakoś dziwne ze ja Ciebie widziałem ze 3 razy ;) hehe

@hiimsinek może rozwiń swoją wypowiedź chętnie się dowiem co mam w sobie poprawić 

Bo z twojej wypowiedzi nikt nic nie wywnioskuje; ) ^*^

@Diablo Sensei spokojnie 7h w tygodniu zrobię tak na csgo modzie dawałem z siebie wszystko było i nawet po 45h w tygodniu.  Doskonale znam połowę administracji i masę dobrych ludzi, którzy mi pomogli na starcie ;) lecz przyznam tak mało gram gdyż tak jak wyżej napisałem chodzę do roboty ale wszystko na spokojnie ;) Również życzę zdrówka 

Edytowane przez Witu$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry ale jestem na tak
    +wiek 
    +steam 
    ale gt nie jest dosc zadowalajace wiem ze duzo pracujesz  i dasz radde

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

Hmm jestem neutralny ponieważ niby masz te godziny lecz masz tylko przegrane 2 dni jak będziesz więcej grał. Wracając staram brak u cb steama A teraz jest obowiązkowy jakby co ale ale byłeś adminem na cs:go modzie #8 i widziałem że ogarniasz tyle co ja wiem żadnych problemów z Tobą nie było zostaje jako neutralny i życzę Ci powodzenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

MiX    2

Jestem na TAK:

+ wiek

+ amxx

- steam

Pamiętam Cie z 8 i dobrze spełniałeś tam swoje obowiązki :D Myślę, że poradzisz sobie. TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje GT leży. Jak je poprawisz napisz do mnie na PW. Aktualnie odrzucone. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.