Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: how !?
Wiek:21
Doświadczenie (w byciu adminem):  Były u mnie własne servery lecz urodziło mi sie dziecko i wiecie jak to dalej jest :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10-10
Staż w CS-sie: 11 lat { 3 lata zawodowo}
Steam / NonSteam:  Steam
Dlaczego Ty, może mam konto na forum od wczoraj ale to chyba nie stanowi w jakis stopien zagrożenia ? dobrze sie dogaduje z ekipa z server cod mod 801 lv problematykę serwera znam, często zgłaszam adminom różne problemy, wręcz ich zadręczam, jako gracz komunikacja z innymi graczami nie stanowi problemu, bywają konflikty ale staram się nie rozpędzać i zazwyczaj tonuje spięcia z innymi użytkownikami serwera. Jako użytkownik  dbam o atmosferę oraz o to aby był na nim porządek i była porządna kultura i dobra atmosfera.  Jako admin postaram się pomóc w tym aby na serwerze zawsze był porządek i dobra zabawa dla wszystkich graczy jak również rozwiązywać problemy i zdarzenia tak aby nie narażać do spadku frekwencji na serwerze. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  Pracuje ale jak jest w domu czas na komputer mam mniej wiecej 3-4h
Kontakt: fb/ts/forum/gra/steam
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/How !%3F/80.72.34.124:27034/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ wiek

++doświadczenie

+steam

+AMX

+dobrze dogaduje się z graczami

+/-gt

Jestem na tak, pozytywny gracz, dużo zgłasza na u@, kontaktuje się ze mną ( jeśli na serwerze brakuje admina )

Edytowane przez Legend'sBack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

Może i wymagania spełnia,ale dzisiejszym zachowaniem,mnie nie przekonałeś do siebie.

"bywają konflikty ale staram się nie rozpędzać"  

Pokazałeś mi jak się "nie rozpędzasz",obrażanie mnie na serwerze przy graczach nic Ci nie da..

Nie toleruje obrażania adminów jak i innych graczy. 

Z powodu braku kultury i brzydkiego zachowania na serwerze jestem zdecydowanie na nie.

Dzięki ;) 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...