Skocz do zawartości
LukiBGO

hp

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano wbijam na serwer i nagle mam dziwnie 505 hp na wojkowym a przecież mam full hp,  a jeśli chwikę poczekam to dobija mi hp do 555, ponieważ mam troche regeneracji. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cos ewidentnie jest nie tak. ja w kazdej rundzie mozna powiedziec ze mam losowe hp. mimo tego ze mam max na snajperze to waha sie od 500 do 575. jednak zdarzały sie momenty gdzie mialem 700 a nawet 925. nawet nie wiem jakim cudem. to samo sie tyczy odejmowania hp. moze i mam dodane max ale czasem jest blad, gdy parze w statystyki i mam np. 220/400 w zdrowiu. nie moge wiecej dodac a jak zresetuje hp to mam na minusie. przekreca sie ekran i nikt nie moze mnie zabic. moga we mnie strzelac, exp im leci ale ja tak naprawde jestem martwy. przydaloby sie poprawic  ten blad ^^ 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HP buguje się przez klan. Jeśli macie dodane w klanie +5 do hp czasem odejmuje nawet po 200.

W klanie praktycznie nic nie działa prawidłowo. Jedynie opłaca się wbijać bonus expa, tylko on coś dodaje.

Edytowane przez SoBeRiuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. masz tu link do ss https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1503462913 zobacz jak wygląda sytuacja gdy chcę zagrać komandosem.

A czasem to się tak bugóje ze masz 0 hp ekran przekrzywiony i jesteś nieśmiertelny ale się rusząc nie możesz

Edytowane przez LukiBGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@LukiBGO   Ten bug z przekrzywionym ekranem działa praktycznie tylko na Wojskowym, jeśli jesteś w jakimś klanie. Jeśli wybierzesz klasę Wojskowego i wejdziesz na Spectate na 3/4 rundy ta klasa tak się buguje. Nie możesz wtedy tą klasą się poruszać, a ona sama staje się nieśmiertelna, odbicie pocisku wtedy działa więc każdy kto w ciebie wtedy strzela nie zabije ciebie tylko sam siebie. 

Usuń się z klanu wtedy problem zniknie. Chociaż jest to dość przydatny bug na odpalonych graczy, szybko nudzi im się gra. 

Edytowane przez SoBeRiuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...