Skocz do zawartości
    milopl

Admini

Napisano (edytowany)

Nie rozumiem twojego problemu, jeśli po pierwszym głosowaniu jest 5 osób głosujących na nie, a jedna na tak, to chyba przeprowadzając drugie z rzędu głosowanie, głosy nie powinny się zmienić, a na tym screenie widać inaczej. 

Kolejnym argumentem nie zgadzającym się z tym faktem jest to, iż admin wyraźnie napisał po pierwszym głosowaniu, że coś się zbugowało, więc przez ten powód przeprowadził drugie.

Reasumując, stwierdzam, że te oto argumenty na pewno przekonają wszystkich, że administrator słusznie przeprowadził kolejne głosowanie i uznają ten post jaką niezrozumiały. Z góry dziękuję za stracony czas czytając tą wypowiedź.

Edytowano przez Patyk

Napisano (edytowany)

Uważam, że nie muszę tłumaczyć się z zaistniałego incydentu. Mój przedmówca przedstawił wszystkie fakty nie zgadzające się z zgłoszeniem. Ewidentnie widać, że głosowanie przeprowadziłem 2 razy z powodu zbugowania się vota. Dziękuję i myślę, że nie tylko ja zrobiłbym głosowanie ze względu na częste pisanie na [email protected] Przeprowadź głosowanie w sprawię zmienienia mapy. 

Edytowano przez Baba_Yaga

Napisano (edytowany)

Nie gram na serwerze lecz jaki sposób ci się zbugowało głosowanie @Baba_Yaga bo nie rozumiem ? Jeżeli było pięciu na nie a jeden na tak to niby jaki sposób ci się to zbugowało ?  I jak dobrze pamiętam chyba nie można zmieniać mapy jeżeli ona nie jest zbugowana

Edytowano przez Diablo Sensei

sprawdzając w konsoli 5 osób głosowało na  1. czyli tak,  

a jedna na nie, więc przeprowadziłem kolejne glosowanie ktore potwierdzilo moje obawy dotyczące błędu w głosowaniu.

Napisano (edytowany)

Ale jaki jest błąd ?!  Można wytłumaczyć bo nie rozumiem. Przeprowadziłeś 2 razy głosowanie i niby jaki był z tego błąd że nie było tyle samo głosów co w pierwszym ? I twój kolega piszę że było 5 na nie a potem 1 na nie a ty piszesz odwrotnie ? Coś mi tu nie pasuje. 

I ps głosy mogą się zmienić bo nie zawsze muszą być takie same ponieważ jeżeli ktoś się skupia i chce zmienić broń na 1 lub 2 to może przypadkiem kliknął w głosowanie.

Jeżeli uważacie że błędem jest różnica głosów to naprawdę śmieszne bo każdy może dać inny głos każdym głosowaniu i jeżeli nie jest zbugowana mapa to nie macie prawa zmienić mapy bo ktoś chcę zmienić mapę to nie można dopóki nie jest zbugowana.

Edytowano przez Diablo Sensei

Napisano (edytowany)

@Baba_Yaga Chyba coś ci się pomieszało po logach jest napisane, że "Got 5" czyli tyle osób zagłosowało na nie. Za drugim razem rzeczywiście wyszło tak, ale nikt nie wiedział, że zaraz wyskoczy 2 vote, sam zagłosowałem w 2 na tak bo akurat zmieniałem broń.
    Ogarnij.

Edit. Można zobaczyć po zdjęciu również niezadowolenie MrDawide ktory też w poprzednim głosował na nie, a jednak zmiana była.

A vote wyglądało tak

1. Tak

2. Tak

3. Nie

Edytowano przez milopl

Jakieś dowody masz że tak było z demko lub coś ? Jeżeli tak proszę wysłać jakieś demko lub ss'a tutaj. 

Lolek nie wiem czy coś tu będziesz robił ale i tak cie oznaczę @LOLSON może zamkniesz ten post.

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.