Skocz do zawartości
Eriko

[ZAAKCEPTOWANE]Eriko na admina :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Eriko
Wiek:17
Doświadczenie (w byciu adminem):Kilka razy miałem admina na różnych serwerach cod mody, ffa, itd. Na cod modach najwiecej
Znajomość AMXX (W skali 1-10): myślę że tak coś kolo 7
Staż w CS-sie: wychowałem się na tej grze i gram w nią od 6 roku życia. dla nie kumatych 11lat.
Steam / NonSteam: Steama mam ale niestety cs 1.6 nie gości w mojej bibliotece gier :(
Dlaczego Ty: Jestem rozgarnięty poświęcam dużo czasu na cs szczególnie teraz jak na dworze pizdzi złem jestem raczej osobą komunikatywną, raczej lubianą na serwerze i co najważniejsze ogarniam regulamin serwera który niestety często jest łamany przez nowych jak i stałych bywalców.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ostatnimi czasy grałem wiele godzin dziennie ale było to spowodowane chorobą a teraz tak myślę ze 4-5h minimum dziennie będzie szczególnie wieczorami.
Kontakt: Myślę że najwygodniej będzie po przez steam'a: https://steamcommunity.com/profiles/76561198177112903/ ale można mnie jeszcze złapać na discordzie często też lubię porozmawiać na ts.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Eriko/80.72.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wszystko ladnie pieknie ogolnie mowiac z wyjatkiem steama oczywiscie, ale sam jestem przykladem osoby ktora ma adma na steamie jak i na nonsteamie ^^
co do reszty:
wiek jest
doswadczenie jest
amxx jest
staz jest
jestes tez do pogadania
niby masz wyrobione 30 h na serwie ale w przeciagu miesiaca na serwerze grasz od ostatnich czterech dni... przez to mam wrazenie jakbys byl kompletnie nowy i konto na forum jak i ostatnia duza aktywnosc byla specjalnie pod podanie :|
przykro mi ale na ten moment jestem na nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie zamykam na jakiś czas, zobaczę jak to będzie z Twoją aktywnością na serwerze.

Czy się poprawi, czy nie. ;) 

 

Edit. Cs 1.6 na steam się pojawił, aktywność ma ulec poprawie.

Dostajesz okres próbny 2 tyg. W tym czasie będę obserwować Twoją aktywność na serwerze. 

SID podeślij mi na PW.

Powodzenia! ;) 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...