Skocz do zawartości
V0RDEN

 pozytywne odwołanie V0RDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: V0RDEN

Godzina, data zdarzenia: ok. 17:55

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:2238556

Uzasadnienie: Na początku nie wiedziałem dlaczego dostałem bana. Później zauważyłem, że z poprzedniego serwera (gdzie byłem opiekunem) nie usunąłem binda. Choć byłem pewny, że wszystkie bindy wyczyściłem. Dokładnie przypadkowo przycisnąłem któryś klawisz i z reklamowałem sklepik gdzie można kupić VIP. Oczywiście to wszystko to przypadek i prosiłbym o UB bo lubię u Was pocykać od czasu do czasu z nudów. Jeżeli dodałem UB w niewłaściwym dziale to proszę o przeniesienie. Akcja miała miejsce na serwerze only dd2. Oczywiście to moja wina wynikająca z mojej nieuwagi.

Edytowane przez V0RDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak zawsze posiadam  :D

 Nie wydaje mi się żeby to było przypadkiem ;)  Koleś dopytywał o vipa i w tym momencie wystrzelił bind ze sklepikiem z innej sieci... Ja wierzę w przypadki ale raczej nie takie.

20181007175722_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie czytam czatu. Faktycznie teraz to zauważyłem i dziwnie to wygląda. 

Ale żadnego interesu w tym bym nie miał. Na poprzedniej sieci nie gram, z posady zrezygnowałem na początku września. (trochę chamsko zostałem potraktowany więc tym bardziej nie mam interesu by komuś pomagac) jeżeli trzeba to mogę komuś na priv podesłać nazwę poprzedniej sieci i sprawdzić czy faktycznie nie posiadam rangi, mogę też podać gt gdzie zauważcie, ze nie gram na moim byłym serwerze od września. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. 

Czarna jeszcze nie tak dawno zartobliwie odpisałaś na jeden z moich bindow ktore jak zwykle przypadkowo wciskalem cos typu "mikro +16"

Bind na zakup vip mam obok klawisza gdzie przełącza mnie na steam stąd ten bind. Może i malo u Was grywam ale początki od kiedy u Was gram sięgają czasów 2016 a może i wcześniej. 

Jak nie dostanę UB to trudno, zawsze znajdę sobie miejsce

Zwłaszcza, że dawno nie strzelam bo od 2015 więc nie czuję pracia na jeden konkretny serwer bo i tak nie gram. Ale nie ukrywam, że jeżeli chciałbym z czystej nudy gdzieś postrzelać to u Was. Nie widzę też sensu bym celowo odpisał pokazanemu na screenie graczowi z linkiem do całkowicie innego serweraz z innej sieci i innego moda (mod którym się opiekowałem to DeathRun) 

Do nikogo nie mam żalu, wspomniałem, że to moja wina. Próbowałem usuwać bindy wszystkie na raz ale bez skutecznie (o dziwo) więc usuwalem każdy po koleji ale, że było ich wszystkich 14 to jeden lub dwa musiałem gdzieś pominąć. 

Tak czy inaczej - przypadek

Nie macie podstaw mi wierzyć bo się nie znamy. Na serwerze jedynie z czym sie udzielam to z informacjami po śmierci :p

Sorki za długą i nudną wypowiedź. Tak mi już zostało, że im więcej piszę tym bardziej wypowiedź traci sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...