Skocz do zawartości
aureox

[ZAAKCEPTOWANE][Moderator Ts3] Próba numer 6

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: aureox

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: brak

Posiadasz mikrofon?: tak

Dlaczego własnie Ty?: No to tak. Jest to moje 6 podanie, a więc myślę, że chyba jasno daje do zrozumienia, że zależy mi na tej funkcji. Na ts3 jestem codziennie (znajdą się wyjątkowe dni, w których mnie nie ma - ale to czasem) Od poprzedniej rekrutacji starałem się pokazać  w jak najlepszym świetle. Znam swoje prawa i obowiązki.  Chętny do pomocy jestem zawsze, kultura na wysokim poziomie. Pewnie znajdzie się osoba, która napisze, że mam już dwie mega odpowiedzialne rangi i nie poradzę sobie z kolejną. Chciałbym tutaj zaznaczyć, że ranga moderator ts3 nie będzie dla mnie przeszkodzą,  ponieważ na ts3 jestem praktycznie CODZIENNIE i nie ma takiej opcji, żebym zaniedbał pozostałe rangi, gdyż ta ranga będzie mi  tak naprawdę  "na rękę" 

Staż na sieci: Dokładnie od 4 października 2k16

Co wprowadzisz na naszego Ts?  szybsza pomoc, pomoc przy eventach, na ten moment nic więcej nie przychodzi mi do głowy. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co):  2x za kulture, jeden ban wyjaśniony, drugi to błahostka. 

Dzięki za pozytywny jak i negatywny głos!

Pozdrawiam ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie na ts zbyt wiele się nie dzieje, średnia osób na dzień to jakieś 40/50 osób, piszesz że jako modek mógłbyś pomagać przy eventach ale wszyscy wiedzą, że tutaj już nic nie wypali nie ze względu na to jakbyś się starał A na to jak bardzo ludzi to już nie kręci.

Aktywny jesteś. Widziałem I widzę Cię codziennie, szkoda że masz tylko określone grono osób z którymi gadasz i kryjesz się na dwóch kanałach przez co wiarygodność wypowiedzi niektórych użyszkodników forum i ts moze byc daleka od prawdy bo nigdy z Tobą nie gadaly XD.

Tak szczerze nie miałem na Ciebie żadnych skarg ani zażaleń czy innego gówna które mogło by przeszkodzić temu, żebym był na Tak jednak ja osobiście twierdzę że 2 modków jak na ten moment wystarczy bo i tak nie ma nic do roboty oprócz robienia kanałow i pilnowania daty (hehe). 

Jednak @Master jest innego zdania i otworzył rekrutację, więc jestem neutralny bo tak szczerze to nie ma tutaj innego sensownego kandydata na ten moment który niczego głupiego by nie odjebal A skoro chcesz to czemu nie. 

Dziękuję za uwagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



@aureox starasz się i starasz :P To jest duży plus.  To, że siedzisz na dwóch kanałach jak napisał @RYBSON jakoś nie wpływa na mój głos :D To co on ma siedzieć na każdym kanale albo wtrącać się do kogoś żeby mu dali głos na tak? :D Pozostałe rangi nie przeszkadzają w pełnieniu tej funkcji :) Mimo, że siedzisz na tylko dwóch kanałach zawsze widzę jak wchodzisz na ts'a :D  

Masz moje TAK ;)  powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, aureox napisał:

Pewnie znajdzie się osoba, która napisze, że mam już dwie mega odpowiedzialne rangi i nie poradzę sobie z kolejną.

1639218309_flat750x1000075t.thumb.jpg.1acf31316e10f0081bba3bad433c5a08.jpg

Niech tak ktoś napisze błagam, przecież OP UBT jest taaaaaaaki wymagający 

:chybaaquax:

6 podanie, chłopu zależy na randze bo inaczej miałby już gdzieś pisanie tych podań.
Dodatkowo jest sympatyczny, pomocny, kulturalny i potrafi ładnie złagodzić jakiś konflikt.
Ja bym dał mu szansę, bo zasługuje na to.

Pozdrawiam

Screenshot_166.png.98e3eef109eb4366ca2c383eee95d1e9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak
Jest to twoje 6 podanie, więc widać, że starasz się o to stanowisko + moim zdaniem obecne twoje funkcje nie pochłaniają tyle czasu, by być przeszkodą na tym stanowisku. 
Ponadto jesteś bezkonfliktowy etc. etc.
Powodzenia

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@RYBSON jeśli ktoś otworzył rekrutacje to jednak jest zapotrzebowanie na kolejne ręce do pomocy, aureox to l*****p i na pewno da sobie radę z tą posadą.

Jestem na tak, bo tak jak już zaznaczył BARDZO MU ZALEŻY NA TEJ RANDZE, ale czy pisanie podań w koło pokazuje że komuś zależy? No nie wiem czy do końca, tak czy siak kolejna ranga się przyda, jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...